Guild Wars 2: Guardians

Büyük değişikler ile çıkması beklenen fakat çıkış takvimini çoktan kaçıran Guild Wars 2‘nin sınıflarından Guardian önümüzdeki hafta tanıtılacak.

Guild Wars 2 NCsoft ve ArenaNet tarafından geliştiriliyor ve aylık ücrete sahip olmayacağı biliniyor.

ArenaNet’ten Regina Buenaobra, oyundaki sınıflardan biri olacak Guardian’ın önümüzdeki Cuma günü tanıtılacağını ve yeni ekran görüntüleri ile videoların yayınlanacağını duyurdu.

Diğer taraftan, MMORPG severler tarafından merakla beklenen Guild Wars 2’nin çıkış tarihi hâlâ açıklanmış değil.
Sitedeki tabloya bakacak olursak, önümüzdeki günlerde bizleri bekleyen 3 sınıfın daha tanıtımı yapılabilir.

Şuanki MMO piyasasının en fazla beklenen oyunlarından Guild Wars 2’nin sınıflarında yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. ArenaNet, Guild Wars 2 evreninin tank sınıfı Guardian’ın tanıtımını yaptı.

Guild Wars 2’nin Guardian sınıfı, defansif özelliklerinin yanı sıra büyü kullanmasıyla da dikkatleri çekiyor. Tek elli topuz, kılıç veya asanın yanında kullandığı kalkanla defansif özellilerini oyundaki zindanlarda gösterecek olan Guardianlar, aynı silahların ağır türlerini çif elli olarak da kullanıp, daha ofansif bir hâl alabiliyorlar.

Bunların haricinde, Guild Wars 2 için hâla bir tarih veya çıkış aralığı verilmemesi, bekleyenleri üzecek bir durum.  Guardian sınıfının özel yeteneklerini kullandığı video ve resimler aşağıda.

[stream provider=x:/www.youtube.com/watch?v=S1K6YPcOfbw/]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir