Guild Wars 2 Genişleme Paketi ile Karşınızda

Guild Wars 2 Genişleme Paketi ile Karşınızda

Guild Wars 2 yapımcılarından olan Arenanet’ten kısa bir süre önce oyun takipçilerini sevindiren bir haber geldi. Hearth of Thoms genişleme paketi ile sizlere farklı deneyimler sunmaya hazırlanıyorlar. Bildiğiniz gibi oyunun esas karakterlerinden biri Rytlock Brimstone’dur. Yeni genişleme paketi ile karşımıza çıkan oyunda bu karakter, yerin binlerce kat karanlığından çıkarak aksiyon dolu günlere yeniden dahil olacak.

Heart of Thoms ile gelen Revenant, süper güçleri olmasının yanı sıra asker mesleğinin altında yer alacak. Sislerin kuvvetini kullanacak olan Revinant, ağır zırhları ile en zorlu savaşlara karşı dayanıklı bir yapısı olacak.

Revenant mesleği oyuna gelen tek güncelleme değil tabi ki, The Heart of Maguuma isimli yeni bir alan geliyor. Oyundaki diğer bölgelerden sıkıldıysanız bu yeni alan oldukça geniş olacak. Bu bölümde eskiden büyük kabileler yaşarmış ve yok olmuşlar, şimdi siz onlardan kalan harabeleri keşfetmeye çalışacaksınız. Tabi, bu bölgede hala hayatta olanlar var ve onlara karşı ciddi mücadeleler vermeniz gerekecek.

Borderland isimli bölgede belki hiç kimse wvw keyfine varamadınız, bu yeni genişleme paketi ile bunun tadını çıkarabilirsiniz. Düşmanların yerin binlerce kat aldındaki karanlığa gömmek için daha ne bekliyorsunuz?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir