GTA V PC Torrent İnternete Sızdı Haberi !

gta-v-torrent-internet-sizdi-mi

Dünyaca ünlü oyunun torrente yüklendiği ve nasıl indirildiği konusunda merak edilenler!

En iyi oyunlar sıralamasında hep zirveyi zorlayan oyun olarak bilinen GTA 5 oyunu gelen bilgilere göre PC sürümüyle internette yani torrente sızdı ve yüklenmeye başlandı. Oyunun sevenleri tarafından yakın tarihte piyasaya çıkacak harika oyunun PC versiyonun internette artık torrentten indirilebilir durumu haberi geldi.

PC oyun severlerin de uzun süredir bekledikleri oyun henüz resmi olarak satışa sunulmadı fakat torrent aracılığı ile internet ortamına sızdığı bilgileri geldi. Daha önce birçok ertelenme haberleriyle gündeme gelen oyunda PC oyuncularının iyice sabrını taşırmış durumda olan ve beklentileri de fazlasıyla artırmış olan GTA oyunun son sürümü, bilindiği üzere tarih olarak 14 Nisan 2015 tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek ve satışları başlayacaktır. Fakat bu tarihi bile beklemek istemeyen bazı GTA oyuncuları için oyunu korsanları çoktan çözü üretti bile. Yeni çıkacak oyunları kırma yöntemiyle internet ortamına sızdıran ünlü korsan Skidrow, GTA V PC oyunu adına elini çok çabuk tuttu ve oyunu torrente yüklemeye başladı bile. Skidrow’un resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre ise oyun şu sıralar torrente yüklenmektedir.

Ayrıca ünlü oyun korsanı Skidrow, bu harika oyunun son sürümünün Crack dosyası için ise çok yakında şeklinde bildiride bulunmuştur. Sitesinde bu tür detaylara da yer vermiştir.  Oyunun yapımcısı olan Rockstar Games’in ise bu güne kadar yaptığı açıklamalarda bu harika oyunu PC platformunda Crack dosyası adı altındaki kırıcılarla oynamak imkansız olacak denilmişti. Ancak GTA V PC torrent dosyasını indiren oyun severler bakalım bu oyunu sorunsuz şekilde oynayabilecek mi? Bu sorunun cevabını bekleyip hep birlikte görmüş olacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir