GTA V için DLC hikayesi gerçek oluyor

gta-v-dlc

Birçok bilgisayar, PS4 gibi cihaz kullanıcılarının bildiği. Bilmese de hiç yoktan çoluğundan, çocuğundan veya arkadaşından duymuşluğu olan Grand Theft Auto serisinin V. oyunu çıktı. Grand Theft Auto serisi Vice City ile mükemmel bir çıkış yakalamıştır. Bu oyunun ardından serinin çıkardığı oyunlarda sürekli değişimler ve yenilikler sayesinde oyuncular daha fazla bağlanmıştır. Özellikle küçük yaştaki çocukların tavsiye ettiği ancak büyük kişilerinde hayranlıkla, beğenerek ve aşırı zevk alarak oynadıkları çete oyunu denilebilir. GTA V için en çok merak edilen şeylerden bir tanesi oyunun konusuydu. Birçok oyuncu bu konu için bir sürü yorum yapmıştı. DLC hikayesi gerçek olacak mı sorusu dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz Mart ayının başında yapılan GTA V Story söylentisi başlıklı haberde birçok yorum atılmıştı. Bunların arasında DLC hikayesi de bulunmaktaydı. Herkesin oldukça dikkatini ve ilgisini bir anda çeken DLC hikayesi GTA için geleceği kesinleşmedi. Ancak GTA V için yeniliklerin oldukça kapsamlı olduğu bilgileri geliyor. Aradan yaklaşık olarak 4 ay geçti. Resmi olmasa da varsayım olarak GTA V için DLC hikayesi getirilecek mi soruları çok fazla dikkat çekmeye başladı. Henüz GTA V için bir şey gelmedi. Ancak şimdiye kadar gelmemesi hiç gelmeyecek anlamına gelmiyor. Oyuncular tarafında merakla beklenilmeye devam edilmesi söz konusu.

Çok fazla hayranı ve oyuncusu bulunan Grand Theft Auto serisi için çıkmış olan son oyun GTA V in konusu oldukça merak konusu uyandırmaktadır. Oyuncuları gün geçtikçe çok daha fazla merak etmeye başlıyor ve sabırsızlanıyor. Grand Theft Auto oyunu kurucuları tarafından yapılacak resmi bir DLC hikayesi adlı açıklama bekleniyor. İlerleyen günlerde bu konu hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir