GTA V için beklenen PC videosu yayınlandı ! 

gta-5-v-pc-video

GTA V ve önceki serileri her yaştan insanın sevebileceği en güzel oyunlardandır. GTA çok eski versiyonlarında bil hiç değişmeyen çekici oyun tarzı ve heves veren güzel oyun felsefesi ve oyun içinde akıcı bir aksiyonu barındırması nedenlerinden ötürü kesinlikle herkesin dikkatini çeken ve dünya üzerinde satış rekoru rakamlarına da ulaşmayı başarmış bir oyundur.

Bu harika oyun, serbest oyun dalında her türde arabayı kullanmanıza imkan tanıyan ve her tür silahı rahatça kullanabildiğiniz mükemmel bir oyundur. Oyun içindeki görevleri tamamladığınızda tam bir sinema filmi yaşıyormuş hissi veren bir oyun yapısına sahip GTA V oyunu da oyun severlerin en beğeni duyacağı versiyonlardan biri olacaktır.

 Yapımcısı Rockstar Games firması tarafından geçtiğimiz günlerde duyurusunu geçmiş olduğu oyunun PC sürümüne has olan özel videosunu sonunda yayınlamıştır. Yayınlanan oyun videosunda izlendiğinde oyunun saf oynanış bölümlerine tanıklık edilmese de, PC sürümünden alınmamış olan ara yüzün de katılmadığı görüntüler bizleri bekliyor olacaktır.

Yapımcı firma olan Rockstar özellikle de vurgu yapma adına oyunun bu videosunda 60 FPS akıcı hızı kullanarak videoyu yayınlamış durumdadır. Oyun PC sürümü için yayınlanmış olan yeni videosunu gerekli linkler aracılığı ile rahatça izleme fırsatını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bilindiği üzere PS4, PS3, Xbox 360 ve de Xbox One platformlarına özel olarak çoktan çıkışını gerçekleştirmiş olan GTA V oyunu 14 Nisan 2015 tarihinde PC platformu adına piyasaya sürülecektir. Bu süre zarfına kadar PC oyununu seven oyun severlerin ise sıkı bir bekleyiş içerisinde olacağını önümüzdeki günlerde ise oyunun daha da yeni videolarının çıkabileceği kesinlikle aşikar olacaktır.  Sitemizde bu harika aksiyon oyunuyla ilgili tüm detayları kolayca takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir