GTA V Dünyasında Yeni Harita Heyecanı!

Oyun dünyasında eskimeyen oyunların başında yer alan GTA, son yıllarda sunulan GTA V sürümü ile oyuncular için çok daha heyecanlı bir dünya sunmuş idi. Üstelik GTA V, çıktığı ilk günden bu yana sürekli olarak kendisini geliştiren bir yapıda olduğu için, oyuncular içinde sürekli olarak yeni bir heyecan söz konusu oluyor. Şimdi ki heyecan ise oyun içi haritalar ile ilgili.

GTA V’e Yeni Haritalar

Oyunu takip edenlerin bildiği üzere geçen günlerde I’m Not a Hipster adında bir eklenti oyuna dahil edilmişti yapılan güncelleme neticesinde. Bu eklentinin oyuna sunduğu en büyük katkı haritalar oldu. Nitekim artık GTA V oyuncularını bekleyen 10 yeni harita daha bulunuyor.

Oyuna Eklenen Yeni Haritaların İsimleri

  1. Sonuva Beach,
  2. Rattlesnake Run,
  3. Obstacle What?,
  4. Quarantine,
  5. Mario’s Race,
  6. Shopping Spree,
  7. Hipster Happy Hour,
  8. Maze Bank Fight,
  9. Far Otu LOOP,
  10. Holy Drift Mountai

Özel olarak hazırlanan bu haritaların her biri farklı bir deneyimi oyunculara sunuyor. Kimisinde bir alışveriş deneyimi yaşarken, kimi haritada aksiyon ve görev dolu dakikalar yaşayabiliyorsunuz. Bu nedenle oyun içerisinde geçirdiğiniz süreyi daha heyecanlı bir hale getirmek adına önünüzde 10 yeni dünya daha bulunuyor.

Haritaların tek tek GTA Online Topluluğu tarafınca hazırlandığını da belirtmekte fayda var. İzlenimler, oyuncu deneyimleri ve geri bildirimler dahilinde her harita kullanıcı deneyimini daha iyi bir seviyeye çıkarmak adına sunulmuş durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir