GTA San Andreas Android Versiyonu İncelemesi

gta-san-andreas-mobil-oyun-inceleme

GTA San Andreas, 2004 senesinde piyasaya çıkıp ortalığı sallamıştı. Şimdi Android tablet ve telefon kullanımı arttı ve mobil versiyonu geldi, şimdi incelemesine bir bakalım.

Grand Theft Auto San Andreas, İOS için de piyasaya çıktı. Bu güzel oyunda Carl Johnson isimli adamımızın yaşamını yönlendireceğiz. Carl Johnson, zorlu dünyada uyuşturucunun ve dolandırıcılığın içine düşer ve San Andreas şehrinden kaçarak kendini kurtarmaya çalışır. Yalnız bu büyük yerin kötülüğü üst düzeylere gelmiştir, bölgenin en zengin insanları bile illallah etmiştir.

Carl memleketini terk eder ama bir zaman sonra annesinin vefat haberini alır. Şehre geldiğinde işler iyice sarpa sarmıştır, ailesi yok olmuş, şehir alt üst, arkadaşları ise kanunsuz işlerin içine dalmıştır. 2 tane kanun dışı iş yapan polis ise Carl Johnson’ın üstüne cinayet suçunu yıkmaya çalışır ve kahramanımız şehri eski temiz günlerine geri getirmeye kararlıdır.

GTA San Andreas, mobil oyunlar içinde en kapsamlısı diyebiliriz. Bu Android oyununda yapacaklarınızın sınırı neredeyse yok, normal görevleri yapıyorsunuz, bir de ilave görevler geliyor, böylece oyun kısa zamanda bitmiyor.

Android ve İOS oyunu olmasına rağmen 70-80 saat boyunca oyun devam ediyor. Grafiklere zaten laf yok, akıllı telefonlar küçük olunca ekran kalitesi daha üst düzey oluyor ki, bu oyunu daha keyifli hale getirmiş. Oyun oynarken titreşim olması heyecanı artırıyor, grafikleri de istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir