GTA Online İçin Dev Sürpriz

GTA Online İçin Dev Sürpriz

GTA Online şu sıralar dünyayı kasıp kavuran GTA 5 oyununun online sürümü olarak piyasaya çıktı. Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen oyun oldukça zengin bir oyuncu kitlesine sahip. Özellikle her gün dünya genelinden milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Oyunun önceki sürümlerine baktığımızda ise şuanda içinde olduğumuz noel haftası için çeşitli etkinlikler düzenlenebiliyor.

İşte bu etkinliklerden GTA Online için herhangi bir atak beklenmiyordu. GTA Online Noel etkinliği kapsamında geliştirici firma dev bir sürpriz hazırlamış. İşin daha garip yanı ise bu sürpriz hakkında hiçbir duyuru ya da bilgilendirme yapmayan firma tamamıyla oyuncuları şok etmek üzerine bir sistemi takip etmiş. GTA serisi yılbaşı versiyonları ile zaten ciddi bir sükse yapmayı başarmıştır. Bu yılda aynı şekilde farklı özelliklerin oyunda aktif olması ve sınırlı bir zamanda yapılabilecek aktiviteleriyle Los Santos oldukça renkli geçecek gibi gözüküyor.

GTA Online Noel versiyonu için Festive Surprise 2015 adı altında bir güncelleme sundu. Oyun modunun oynanabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Elbette tek başınıza noel eğlencesi yapamazsınız. Bu modu kullanabilmek için en az 4 en fazla 10 kişiyle oyuna dahil olabiliyorsunuz. Beast vs Slasher seçeneklerini sunan mod çekişmeli mücadelelere sahne olacak gibi duruyor. Rail Gun, Minigun ve RPG seçeneklerine sahip olan Slashers grubu kovalayan tarafken Beast grubu da onların takibinden kurtulmaya çalışacak.

Beast grubunun özellikleri arasında ise görünmez olmak, belirli bir noktadan farklı bir noktaya atlamak, zıplamak ve uçmak gibi fantastik güçler yer alıyor. Aynı zamanda GTA Online Noel etkinliği kapsamında herkese 5 sefer atabileceği havai fişek hediye edilmiş. Bunun haricinde ise Declasse Tampa aracına binmekte tüm oyuncular için mümkün hale gelmiş. Oyunun bu sürümü hem PC, hem de PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için aktif durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir