GTA Online İçin Adversary Modu Güçlüleri Ayıracak

GTA Online İçin Adversary Modu Güçlüleri Ayıracak

Rockstar Games tarafından sunulan gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında bulunan GTA 5 yavaş yavaş çok oyunculu modu olan GTA Online’a tahtını devretmeye başladı. Bunda Rockstar tarafından Online sürüme sunulan DLC dosyalarının katkısı da bir hayli fazla. Etkinlik bazında kooperatif oynanış stilinin ön plana çıktığı oyunda daha işlevsel bir oyunla karşılaşmak mümkün hale geliyor. GTA Online Adversary Mode olarak bilinen ve birçok farklı içeriği kapsayan detaylı eklentiler en beğenilen oyun modüllerini oluşturuyor. Dolayısıyla GTA fanları tarafından merakla beklenen sıradaki içerik hakkında da gelen haberler büyüleyici bir içeriğin bizleri beklediğini gösteriyor.

GTA Online Power Play adıyla çıkacak olan eklenti bir anlamda GTA $ ve GTA RP haftasının başlangıcı olarak düşünülüyor. Aynı zamanda bu sefer saf eğlence odaklı bir eklentinin bizlere sunulacağının sinyalini vermek gerekiyor. Çünkü burada asıl amacımız bir görevden ziyade daha işlevsel bir eğlenme periyodu olarak görülüyor. Peki GTA Online Power Play güçlü oyuncular için mi? Tabi ki oyunda daha iyi konumdaki oyuncuların tüm detaylarından faydalanabileceği bir oyun. Üstelik yalnızca bu paket değil birde yeni bir araç ekleneceği doğrulandı. Özellikle polis kaçışlarında ve hıza ihtiyaç duyacağımızda kullanabileceğimiz spor araba kategorisinde bulunacak olan Grotti X80 Proto GTA Online Power Play araba eklentisi olarak lanse ediliyor.

GTA Online Power Play Modları

GTA Online Power Play modları arasında 6 farklı güçlendirici sunulacak. Bunlar arasında sizin oynayış tarzınıza uygun olanını seçerek rakiplerinize daha fazla üstünlük sağlayabileceğiniz özellikler bulunacağını söylemeden geçmeyelim. Lafı fazla uzatmadan ne tarz güçlendiricilerle karşılaşacağınızdan bahsedelim.

  • Raging

Vereceğiniz zararı hat safhaya çıkaran bu güçlendiriciye sahip olduğunuzda size verilen zararda direkt olarak düşecektir. Özellikle bol çatışmalı oyunların vazgeçilmezi olacak gibi duruyor.

  • Zoned

Diğer oyuncular için zamanı yavaşlatmak kulağınıza heyecanlı geliyor mu? Onlar yavaşlığın dezavantajlarıyla yoğrulurken sizin için tam bir hedef olacakları açık.

  • Beasted

Herkesin aklına Hulk modunu getirecek olan bu güçlendirici devasa zıplamalara, süper dayanıklılığa ve dönüştüğünüz yaratığın görünmezlik gibi süper güçlerine sahip olacağınız bir seçenek.

  • Doped

Düşmanlarınızın oyunda hissizleşmesini sağlayacak yeşil bir duman saldıktan sonra onları etkisiz hale getirmek çok daha kolay olacak.

  • Dark

Saman altından su yürütüp rakiplerinizi sessiz sedasız bitirmek istiyorsanız size hitap edebilecek bir güçlendiricidir.

  • Flipped

Tüm kameraların görüş açılarını değiştirerek kısa süreli kafa karışıklıklarına yol açmak, diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek için tasarlanmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir