GTA Online İçin Adversary Mode Tarihleri Açıklandı

GTA Online İçin Adversary Mode Tarihleri Açıklandı

GTA 5 ve GTA Online için büyük bir anlam ifade eden yeni bir eklentiyle karşı karşıya kalacağız. Önümüzdeki günler Rockstar Games tarafından da belirtildiği üzere çok hareketli geçecek. Ciddi anlamda oyuncu portföyünü de ilgilendiren bu projede çıkacak olan eklenti sonucunda Adversary Mode eklenmiş olacak. Oyuna dair birçok içeriğin de tekrardan aktif olacağı güncelleme 3 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanmış olacak. Double GTA $ haftası olarak kutlama maiyetinde hazırlanan bu içerik oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi sunması adına ince ayrıntılarına kadar özenle geliştirilmiş.

Birçok oyunda aşina olduğunuz Capture the Flag ya da Heist gibi oyun modlarını hatırlıyorsunuzdur. Klasik bir bayrak yarışı, ekip işi ve başarıyla karşı takımı yenme üzerine kurulu olan bu mod GTA Online için gerçekten heyecanlı kabul edilebilecek bir oyun sunacak. Oyuncuların 8 kişilik gruplarla katılabilecekleri bu macerada bir grup Attackers takımı olarak caddelerde boy gösterecek. Diğer grup ise Defenders takımı olarak atakta olan 8 kişiye yenilmemeye çalışacak. Mevcut görev ise 8 gizli paketin defans takımından alınarak oyunu kazanmaya yönelik bir amaç taşıyor. Bu noktada oyuncuların isterlerse arkadaşlarıyla isterlerse Random oyuncularla bu eğlenceyi tatması mümkün hale getiriliyor.

GTA 5 Adversary Mode

Birçok kişinin merak ettiği GTA Adversary Mode için artık multiplayer içeriklerinde açıklanmasıyla merak duygusu iyice kabardı. Hatta GTA Online Adversary mode içinde benzer sorular görmeye başlayabiliriz. 29 Nisan 2016 itibariyle ilk ışığı yakan Rockstars bu etkinlikleri 5 Mayıs’a kadar sürdürmeyi düşünüyor. Hatta bunun için bir etkinlik takvimi bile paylaşıldı.

  • Adversary Mode Playlist 1 # 29 Nisan – 30 Nisan

Offence & Defense, Relay, Hunting Pack

  • Adversary Mode Playlist 2 # 1 Mayıs – 2 Mayıs

Hasta a Vista, Every Bullet Counts, Keep the Pace

  • In and Out Playlist # 3 Mayıs – 5 Mayıs

In and Out üç yeni haritanın eklenmesi

Bu etkinlikler boyunca iki katı GTA $ kazanımı gerçekleştirirken Combat MG, SMG cephanelerini, Assault Rifle modifiye aksesuarlarını, bomba türlerini %20 ile %50 arasındaki indirimlerle almanız mümkün.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir