GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

gta 6

Namı diğer Grand Theft Auto serisi şimdiye kadar gelmiş geçmiş en geniş çaplı oyuncu kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Bununla beraber dünyanın hemen her yerinde oyuncusu olan oyunun yeni sürümleri aşırı oranda beklenir hale geldi. Şu sıralarda gündeme düşen bir haber GTA 6 ne zaman çıkıyor sorularını herkesin zihnine kazıdı.

Bir İngiliz haber mecrası tarafından ortaya atılan iddia yine ortalığı alevlendirdi. Aslına bakarsanız şuanda hala daha aktif olarak GTA 5 oynanıyor. Bunun haricinde GTA Online sayesinde çok büyük bir sükse yapıldı. Rockstar Games bunların bu denli revaçtayken yeni oyuna kalkışacağı pek mantıklı gelmiyor. Nitekim Rockstar geliştiricilerinden birisi yaptığı açıklamada henüz yeni oyuna vakit var demişti.

Bunlara rağmen çeşitli söylentiler ve haberler yayılmaya devam etti. Kimilerine göre GTA 6 Amerika Birleşik Devletleri haritasının tamamını kapsayacaktı. Bazılarına göreyse birebir olarak New York’ta geçeceği söyleniyordu. Avrupa’da bulunan oyuncularınsa düşünceleri ABD devrinin kapandığını ve GTA 6 Londra’da geçeceği yönündeydi. Tüm bu iddialarla zaman ilerlerken bir sonraki ay neler duyacağımızı tahmin bile edemiyoruz. Bir haber sitesi çıkıp GTA 6 Türkiye’de geçecek bile diyebilir ne dersiniz?

GTA 6 çıkacak mı, GTA 6 ne zaman çıkar gibi sorulara henüz resmi olarak cevap verilmiş değil. Ancak bunun yanı sıra bu iddialarını sürdüren İngiliz merkezli yayın organı oldukça ilginç tespitlere devam ediyor. Örneğin GTA 6 ‘da kullanabileceğimiz ana karakterin kadın olanının ismi Eva Mendez olacakmış. Üstelik GTA 6 çıkış tarihi hakkında da çarpıcı söylemleri bulunuyor.

Yeni nesil konsolların üst versiyonu çıktığında diyerek PlayStation 5 ve Xbox Two isimli iki konsol sayıyor. Bu konsolların çıkmasının ardından konsollarla uyumlu ve PC versiyonu olan GTA 6 çıkacak iddiasını sürdürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir