GTA 5 Online’a Bu Ay Yeni Soygun Modu Ekleniyor

GTA 5 Online’a Bu Ay Yeni Soygun Modu Ekleniyor

GTA 5, PC oyunlarından sonra online oyunlara da hızlı bir giriş yapmıştı. Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan GTA’Ya yeni bir mod eklenecek. Yetkililer tarafından net bir tarih verilmemiş olsa da bu ay sonuna kadar soygun modunun gelmesi bekleniyor. GTA 5’in Bilgisayarlar için yapılacak versiyonu ile aynı zamanda güncelleme eklenerek çevrimiçi oynanacak duruma gelecek.

GTA 5’ e gelecek bu yeni güncelleme ile birlikte 4 kişi aynı anda soygun modunu oynama tecrübesine erişecekler. Bilgisayarlar için çıkış tarihi 27 Ocak olarak belirlendi, sürpriz yaparak bu soygun modunu da aynı gün getireceklerini düşünüyoruz.

Proje yapımcıları tarafından yapılan açıklamada; bu yeni mod ile birlikte oyun daha keyifli ve kaliteli hale gelecek, sıradan oyun türlerinin dışına çıkarak takipçilerimizi memnun etmek istiyoruz açıklaması geldi. Soygun sırasında her filmde olduğu gibi biri araçta bekler, bu kişinin orada sıkılacağını düşünebilirsiniz ama bunu engellemek için bile farklı taktikler geliştirilmiş.

Oyuna yeni eklenecek soygun modunda ilk başta önüne gelen oynayamayacak. Eski oyunculara biraz kıyak geçilmiş, siz de oyunda 12. Seviyeye kadar ulaşabilirseniz soygun moduna katılabilirsiniz. Bu modda, 4 kişi aynı anda oynayacak, içlerinden biri takımı yönetecek, isteyen lider olamayacak, belirli tecrübelere ulaşmış biri olmalıdır. Lider soygun ile ilgili planını hazırlarken kendine ait bir yerde yapmak zorunadır. Buradaki lider, soyguna gideceği takım arkadaşlarının üstündeki giysilerine, aksesuarlarına kadar her türlü eşyayı seçerek uygun kişilere görevleri dağıtacak

5 çeşit bölümün olacağı yeni güncellemede yirmi göreviniz olacak, her görev için 1 saat verilecek ve 20 saatli oyun zamanına sahip olacaksınız. GTA 5 soygun modunu kaçırmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir