GTA 5 Modlara Doymuyor. Hulk Los Santos’u Birbirine Katıyor!

 GTA 5 modlara doymuyor

GTA 5 gelmiş geçmiş en geniş çaplı oyuncu portföyüne sahip olmayı başardı. En geniş çaplı açık dünya oyunlarından birisi olan oyun efsanesi Grand Theft Auto yeni sürümüyle resmen oyun dünyasını birbirine kattı. Oyunu oynadığımız Los Santos şehrine bu güne kadar binlerce yama yapıldı. Genellikle oyunlarda söz konusu yamaların yüzlerce olarak tabir edildiğini biliyoruz. Ancak bu oyun için tüm sınırlar aşıldı. Şimdiye dek binin üzerinde mod alarak harika zaman geçirmenizi sağlayan eğlence faktörleri oyuna dahil edildi.

Eğer GTA 5 oynarken Hulk olmak istiyorsanız ufak bir mod yamasını oyuna dahil etmeniz yeterli oluyor. Gerçekten oyuna şimdiye kadar eklenmiş olan en iyi yamalardan birisi olduğunun altını çiziyoruz. Iron Man yamasından sonra karakter bazlı geliştirmeler göz önüne alınırsa en çok tercih edilen yama olabilir. Hulk olduktan sonra isterseniz sokaklarca zıplayarak bir binanın tepesine çıkın, isterseniz gücünüzü kullanarak her yeri birbirine katın. Büyük bir tren vagonunu helikoptere fırlatarak onu vuracak kadar güçlüsünüz. Herhalde her şeyi yapabildiğiniz bir oyun olarak gördüğünüz GTA 5 için birde böyle bir özellik sunulduktan sonra yapacak hiçbir şey kalmıyor.

Şimdiye kadar GTA 5 süper kahraman modu olarak çok sayıda güncelleme aldı. Ancak tasarım olarak en iyisi Hulk olmuş diyebiliriz. Üstelik hem görsel hem fiziksel anlamda tasarım olarak üste çıkıyor, hem de fonksiyonel olarak harika bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bildiğiniz gibi Iron Man modunda ateş ettiğiniz nesnelerde yapmacık bir görüntü olabiliyordu. Ancak Hulk ile yaptığınız her eylemi sonuna kadar hissedebilirsiniz. GTA 5 Hulk moduyla eğlencenin dibine vurmaya hazır mısınız?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir