GTA 5 Millennium Falcon Eklentisi

GTA 5 Millennium Falcon Eklentisi

Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen en kapsamlı oyun olarak Grand Theft Auto serisi gösterilebilir. GTA 5 ve GTA Online sürümleriyle bu çitayı biraz daha yukarı çıkaran firma özellikle 2015 yılının en verimli oyunları arasında gösterilebilir. Geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmasının sebepleri arasında ise oyun yapısı yönünden geliştirilmeye müsait olması önemli bir faktör olarak değerlendirilebilir.

GTA 5 modları her geçen gün bir yenisiyle oyuncuları şaşırtmaya devam ederken bunun sonunun gelmeyeceğine dair inancımızda her geçen gün artıyor. Birbirinden ilginç oyun içi eklentileri sunan geliştiriciler şimdide karşımıza GTA 5 Millennium Falcon eklentisi ile çıkıyor. Tam da Star Wars efsanesinin yeni filminin çıktığı bu sıralarda Star Wars hayranlarının GTA 5 oyununda güzel vakit geçirmelerini sağlayacak bir eklenti olarak düşünülebilir.

The Force Awakens filminin çıkışıyla beraber onlarca yıldır süre gelen Star Wars ruhu tekrar canlandı. GTA 5 Millennium Falcon modu ile bunu Los Santos’ta yaşamak ise sizin elinizde. Yayınlanan modlarla en geniş eklenti sağlayıcılarından birisi haline dönüşen GTA Modes sitesine Kafaros isimli kullanıcı tarafından eklenmiş olan modun kullanılması için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle indirmeden önce OpenIV modifikasyon aracını indirip kurmanız şart. Böylelikle bu kurulumun ardından GTA 5 Millennium Falcon eklentisini kurup Los Santos semalarında Star Wars resitali yaşayabilirsiniz.

Aracın kokpit detaylarına kadar tüm fonksiyonlarının ince bir biçimde düşünülmesi ise oyunculara bambaşka bir tat veriyor. Gerçekçilik hissiyatını sonuna kadar yaşatabilen bu eklenti sayesinde bu büyük şehirde haydutluk yapmak çok daha zevkli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir