GTA 5 Mad Max İle Yükseliyor

gta-v-5-mad-max-fury-road

GTA 5 oyununun geliştirilmesi için bir hayli çaba harcanıyor. Öyle ki üretici Rockstar Games geliştiriciler için sunduğu Rockstar Editor sayesinde çeşitli DLC yani oyun modları tasarlanmasının önünü açmış. Kullanılan editör yardımıyla çeşitli konularda GTA 5 üzerine eklentiler yapabilmek mümkün. Oyun içinde heyecanı ve oyun tutkusunu arttırmak için akla gelebilecek her detayı ekleyebilmek mümkün.

Mad Max bildiğiniz gibi son derece meşhur araba kovalamalarıyla aklımıza kazınmıştır. Dolayısıyla GTA serilerinde bir klişe haline dönüşmüş olan bu kovalamacalara neden bir eklenti oluşturulmasın ki? Bu konuda yalnız biz böyle düşünmüyoruz. Düşünen geliştiriciler tarafından tasarlanan GTA 5 Mad Max ile aksiyon dolu kovalamacalar sinema perdesi tadından farksız. Yayınlanan fragmanlarla oldukça beğeni toplayan ve ardı arkası kesilmeyen bu durum oyuncularla bir araya geldi. GTA 5 Mad Max ile zaten liderlik yarışında iddialıyken artık çok daha ileri seviyelere ulaştı.

Yükselişini Mad Max ile devam ettiren GTA 5 şuan yayınlanan çeşitli görsellerle oyuncuları kendisine bağlamaya devam ediyor. Nefes kesici bir kovalamacanın ortasında kalmak istemez misiniz? Yayınlanan iki dakikalık fragmanla bile herkes tarafından beğeni toplayan GTA 5 Mad Max gelmesi beklenen yeni işler içinde iştah kabarttı. Rockstar Editör ile yapılacak olan yeni eklentiler eşliğinde oyunun daha ileriye gitmesi bekleniyor. Eğlence ve aksiyon dolu eklentileri çok yakında daha sık görebileceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir