GTA 5 Iron Man Modu

 GTA 5 Iron Man Modu

GTA 5 efsanevi yükselişinin ardından kalıcı bir oyuncu kitlesine ulaşarak başarısını perçinledi. Bunun yanında her geçen gün piyasaya çıkan sıra dışı modlarıyla oyuncularını resmen baştan çıkardı. Resmen güne yeni uyandığımızda acaba bu gün GTA 5 için hangi mod çıktı der olduk. Bu konuda geliştiricilerin çok fazla olması ve oyunun her noktasının kullanılabiliyor olması çok büyük avantaj.

GTA 5 için bahsi geçen modlardan en yenisi ise bir Marvel efsanesi olan Iron Man. Los Santos şehrinin semalarında bir zırh ile istediğimizi yapabilmek ve kendimizi Tony Stark gibi hissetmek. Kulağınıza hoş geliyorsa ne yazık ki biraz daha beklemeniz gerekeceğini şimdiden söyleyelim. Çünkü GTA 5 Iron Man modu JulioNB tarafından geliştiriliyor. Şuan içinse yamanın indirilebilir bir sürümü bulunmuyor. Henüz geliştirilme aşamasında olduğu için hatalar, çözümleri ve bazı noktalar önem teşkil ediyor.

Iron Man modunun ne zaman aktif olacağına dair resmi bir açıklama yok. Fakat JulioNB isimli geliştiriciyi takip ederek bu konu hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz. Zırhın silahı, dayanıklılığı, uçan aksamı, elektronik devreleri derken gerçekten aynısını başarıyla yapabilmiş olması muazzam. Özellikle lazer eklentileriyle bezenmiş silahları benim oyun zevkime hitap ediyor. YouTube üzerinden eklenmiş olan 4 dakika 7 saniyelik video ile modun tamamı tanıtılıyor. Fakat dediğimiz gibi henüz aksaklıklardan kaynaklı olarak yayınlanmamış.

Eğer sert bir yumruğumuzla arabaları yerinden fırlatmak, Los Santos semalarında zırhınızla süzülmek, tüm düşmanlarınıza korku saçmak ve klasik GTA 5 oyununu dışına çıkmak istiyorsanız tam size göre. Hele birde Iron Man hayranıysanız artık Los Santos sizin için çok daha anlamlı olacak. Çünkü artık bir demir adam zırhına sahipsiniz ve tüm kontrolleri sizin elinizde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir