GTA 5 İle Geleceğe Dönüş

gta 5

Rockstar Games GTA 5 oyunuyla büyük bir sükse yapmış olabilir. Ancak şirket kadar modifikasyon geliştiricileri de aynı sükseyi yapmayı başarıyor. Oyunun çok daha işlevsel bir eğlenebilirlik seviyesine erişmesini sağlayan GTA 5 modları her geçen gün daha da çılgın bir hal alıyor. Back to the Future filmini izlemeyen yoktur. Büyük ihtimalle aklınıza ilk gelen şey direkt olarak o müthiş araba DeLorean geldi. Müjdeyi verelim artık GTA 5 Delorean sürmenin mümkün olduğu bir oyun. Los Santos sokaklarında tozu dumana katmanın bir alternatif yolu olarak bu modu kullanmanız mümkün. Ancak asıl inanılmaz olan detay bu değil.

Araba modifikasyonları çok sayıda güncellemeyle karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi olarak görülemeyecek kadar geniş çaplı olan bu mod sayesinde geleceğe dönebilirsiniz. Yani GTA 5 Back to the Future modu sayesinde zamanda yolculuk edebilmeniz mümkün hale geliyor. Hem de bunu yapabilmek için tıpkı filmdeki gibi DeLorean ihtiyacınızdan başka pek bir şey yok. Modun geliştiricileri GTA 5 zamanda yolculuk modu için bazı eklentilerin bilgisayarınızda yüklü olması gerektiğini belirtiyor. Bizde sizlere bu modu nasıl kullanacağınızı açıklıyoruz.

GTA 5 Geleceğe Dönüş Modu İçin Gerekenler

GTA 5 Geleceğe dönüş için elbette ki öncelikle oyunun orijinal sürümüne ihtiyacınız var. Bunun ardından sırasıyla şu eklentileri bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

  • GTA 5 Script Hook

GTA 5 Script Hook için dev-c.com/gtav/scripthookv/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Doğrudan indirmeniz mümkün.

  • GTA 5 Script Hook . Net

Bu adımda izleyeceğiniz adres gta5-mods.com/tools/scripthookv-net oluyor. İndirdikten sonra ise son bir adım kalıyor.

  • NativeUI

İndirme işlemi için ulaşacağınız adres: gtaforums.com/topic/809284-net-nativeui/

Bu modu kullanabilmek için Net 4.5, Net 4.6 ya da Net 4.6.1 versiyonlarını kullanmanız gerektiğini unutmayın. Aynı zamanda hemen aşağıdan GTA 5 DeLorean fragmanı ile müthiş bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir