GTA 5 İçin Pulp Fiction Modu

GTA 5 İçin Pulp Fiction Modu

GTA 5 oyunu şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gösteriliyor. Özellikle 2015 yılına damga vuran GTA 5 ve GTA Online oyun severlerin vazgeçemedikleri yapımlar arasında bulunuyor. Rockstar Games geliştirdiği bu oyunlarla çitasını en üst noktaya ulaştırmayı başardı. Özellikle ilk olarak PC platformuna sunduğu Rockstar Editor ise tam anlamıyla oyunu her oyuncu için özel kılıyor. Sonradan PlayStation 4 ve Xbox One içinde sunulan bu editör sayesinde tüm oyuncular oyun içi düzenlemeler yapabiliyorlar.

Şimdiye kadar birçok örneğini gördüğümüz GTA 5 modları arasında Back to The Future, Breaking Bad, Iron Man, Fast and Furious gibi modifikasyonlar görmüştük. Sevilen karakterleri ya da araçları oyuna dahil edebildiğimiz bu sistem sayesinde geçtiğimiz günlerde yeni bir mod duyuruldu. GTA 5 Pulp Fiction modu ile efsanevi filmin oyuna uyarlanmış versiyonuyla karşılaşıyoruz. Quentin Tarantino birçok kesimin yakından tanıyacağı ünlü bir film yapımcısıdır. Onun ise 1994 yılında dünya sinemasına kazandırdığı en etkili eseri Pulp Fiction yani Ucuz Roman filmidir.

John Travolta, Bruce Wills, Samuel L. Jackson ve Uma Thurman gibi birçok değerli oyuncuyu bünyesinde barındıran film yapılan düzenlemeyle Rockstar Editor’den geçmiş. GTA 5 Pulp Fiction eklentisi grafiklere bakıldığında ise göz kamaştırıyor diyebiliriz. YouTube üzerinden Adam Pinkman isimli kullanıcının paylaştığı video filmin en efsanevi sahnesini içeriyor.

Ancak Adam Pinkman işi ilerleterek tüm sahneyi GTA 5 oyununa uyarlamış. Böylece oyunculara ve izleyicilere derinlemesine bir seyir zevkini mümkün kılmış. GTA 5 Pulp Fiction mod ile gerçek film sahnesini aynı anda izleyebileceğiniz videoyu sizler için paylaştık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir