GTA 5 Ghost Rider Modu Bir Harika

gta 5

Ghost Rider belki de Marvel tarafından sunulan en önemli ve en net karakterler arasında ye alıyor. Dolayısıyla seven bu kadar insan var ki bir GTA 5 modu yapılsa ne güzel olurdu diye düşünenler olabilir. Bunun için artık beklemenize gerek yok. Çünkü daha önce defalarca kez başarılı modifikasyonlara imza atan JulioNIB bu iş içinde başarılı sonuçlanan bir çalışmasını duyurdu. GTA 5 Ghost Rider modu şimdiden binlerce kez indirilerek oyun içerisinde dehşet saçmaya başladı. Şunu belirtmeden geçmeyelim ki Ghost Rider efsanesi yani Hayalet sürücü çizgi romandan esinlenerek 2007 yılında beyazperdeye yansımıştı. Dolayısıyla bu mod tamamıyla filmden alıntılanarak yapılıyor. Yani GTA 5 Hayalet sürücü modu çizgi romandan ziyade filmin modifikasyonu olarak karşınıza çıkıyor.

Filmdeki birçok objeye rastlayabileceğiniz modun en dikkat çekici yanı tabi ki karakter ve efsanevi motosikleti oluyor. Alevlerle karşımıza çıkan Harley resmen ateş ediyor. Aynı zamanda Hayalet sürücü olan karakterimizin kurukafası, ateşle istediğimiz her an dans edebiliyor olmamız ve elimizdeki ateşli zinciri de kontrol edebilmemiz modun ne kadar işlevsel olduğunu gösterir nitelikte. En azından birçok modun gösteriş amaçlı tamamen karaktere odaklanarak yapıldığı günümüzde GTA 5 Ghost Rider çok daha fazlasını vadediyor.

GTA 5 Ghost Rider Modu Nasıl Yüklenir?

Eğer Los Santos sokaklarını alevlerle kaplamak, katliamın bir üst seviyesini insanlara sunmak istiyorsanız bu mod tam size göre. GTA 5 Ghost Rider modu indirmeden evvel bilmeniz gereken şey SctipHook sahibi olmanız.

Sizin için her şeyi düşünerek GTA 5 Hayalet Sürücü modu nasıl yüklenir sorularında aklınıza takılacak her şeyi cevaplıyoruz. İndirme linklerini de hemen aşağıda paylaşacağız. Öncelikle ScripthookVDotNet eklentisini indirmeli, sonrasında ise oyunun modifikasyon dosyasını yüklemelisiniz. Sonrasında caddeler sizi bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir