Grand Theft Auto: Vice City Oyun İncelemesi

Grand Theft Auto Vice City

Grand Theft Auto: Vice City oyunu çok eski zamanlarda piyasaya sürülerek küçük çocukların ilgisini çekmiştir. Hatta günümüzde hala daha oynayan çocukları hatta büyük insanları bile görebilirsiniz. Grand Theft Auto: Vice City oyunu ilk çıktığı halde kalmamış geliştirilerek sadece bilgisayar üzerinden değil artık Play Station ve Androidüzerinden oynanacak hale getirilmiştir ve daha da çok ilgi görmüştür.

Oyun daha önceki versiyonundan güncellenerek daha kolay bir hale glmiştir ve Grand Theft Auto: Vice City severlerin dikkatini çekmiştir. Oyuna yeni desteklenen diller getirilerek oynayan kişilerin dil gelişimlerine de yardımları olacağından şüphemiz yok. İngilizce, Fransızca, Rusça, Almanca, Japonca, İspanyolca gibi dil fonksiyonlarının eklenmesinin yanı sıra oyun içerisinde ki yeni gelen güncelleştirmelere beraber bakalım. Grand Theft Auto: Vice City oyununda ki her zaman olan kıyafetten sıkılan arkadaşlar yeni gelen kıyafetler arasından beğendiği kıyafeti seçip oyun içerisinde fark yaratabilir. Arabaların hepsinden çıkan değişik motor sesleriyle oyundan sıkılmayacağınız bir atmosfer. Silahlarınızla ateş ederken Grand Theft Auto: Vice City oyununun ilk zamanlarında ki gibi değil daha değişik ve gerçekçi olan ateş etme, nişan alma şekillerinden yararlanarak daha iyi nişan almanızı sağlayacak figürler sayesinde ateş ettiğiniz kişiyi, arabayı daha kolay öldürecek, patlatacaksınız. Oyun içerisinde görselliklerin artmasının yanı sıra artan patlatma seslerinin gelişmesiyle oyun içerisinde savaşırken ayrı bir haz alacağınız ses sitemi sayesinde kendinizi gerçek bir savaşın içerisinde hissedebilirsiniz.

Grand Theft Auto: Vice City oyunun geliştirilmiş, güncelleştirilmiş versiyonunu Google Play’de oyunlar bölümünde aratarak bulabilirsiniz. Oyunu beğendiyseniz Grand Theft Auto: Vice City oyununu Google Play’de bulup beğenerek Grand Theft Auto: Vice Cityoyununun daha fazla gelişmesine yardımcı olabilir, katkı sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir