Grand Ages: Medieval Tanıtım Videosu Yayımlandı!

1050’li yılları konu alarak geliştirilen Grand Ages: Medieval, gelişmekte olan bir Avrupa köyünde geçmektedir. Gaming Mind Studios tarafından geliştirilen bu oyun, size eskiden oynadığınız strateji oyunlarını hatırlatabilir. Tabii çok büyük farklarla…

Oyunun yapay zekası oldukça üst seviyelerde tutulmuş. Sıfırdan başlayacağınız bu oyunda, çok iyi bir yere gelmek tamamen sizin elinizde. Gerçek zamanlı olarak geliştirilen (RTS) bu oyunda, küçük bir kasaba ile başlayacaksınız. Oyunda belirtilen köyler genel olarak Güney Afrika, Portekiz ve Caucasus dağları arasında yer almaktadır. Gerçek ölçüm olarak da 30 milyon metrekarelik bir oyun alanı oluşturulmuş. Kayalıklar, koylar, size yakın nehir ve göller ve çok daha fazlası. Topraklarınızı ne kadar genişletirseniz, o kadar zenginliğe ulaşacağınız da açık.

Ancak bu iş o kadar da kolay olmayacak. Gerçek zamanlı olduğu kadar gerçek olaylarla da yüzleşeceğiz. Çok iyi bir yapı oluşturdum derken, bir anda deprem ve heyelan ile darmadağın olabilirsiniz. Depremden daha fazla heyelan ile karşılaşmanız mümkün. Çünkü az önce de dediğimiz gibi, köyünüz tamamen dağlarla çevrili.

Tamamen sıfırdan başlayacağınız oyunda, teknolojiyi ve gelişmeleri kendi lehinize kullanabilirseniz, çok iyi bir strateji oyunu tecrübesi yaşayabilirsiniz. Oyunda gelişim için öncelikli olan, araştırmaya önem vermektir.

Grand Ages: Medieval, hikaye ve serbest çok oyunculu mod olmak üzere, toplam iki moddan oluşacak. Video ve görsellerinize baktığımızda bizde güzel bir duygu uyandıran bu strateji oyunu, umarım çıktığında tüm beklentilerimizi karşılar.

Hemen aşağıdan tanıtım videosun izleyebilir, görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir