Gran Turismo Sport Hız Kesmeden Video Yayınlıyor

Gran Turismo Sport Hız Kesmeden Video Yayınlıyor

Gran Turismo Sport oyunu bu sene çıkış yapacağı kesinleşmesine karşın uzun süre tarih bazında bir açıklama yapmamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde ciddi bir açıklamayla gündeme gelerek tüm detaylarını oyun severlerle paylaştı. Bu noktada oyun içi detaylara fazlasıyla yer verildiği için oyuncuların takdirini kazanan Polyphony Digital firması bu açıklamalarını sürdürmeye devam edecek gibi gözüküyor. Serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi’nin de katılımıyla İngiltere’nin kalbi Londra’da gerçekleştirilen lansmanla beraber oyun resmiyete döküldü.

Genel geçer bir düşünceyle Gran Turismo Sport yarış oyunu pist yarışlarına meraklı olan geniş bir kitleyi kendisine hayran bırakacak diyebiliriz. Bunu kanıtlayan firma yaptığı diğer açıklamaları ise videolarla güçlendirmeyi uygun görüyor. İlk olarak oyunun ana menüsünü paylaşan ve bunu bir video içeriğiyle daha heyecanlı hale getiren Polyphony Digital aynı zamanda oynanış videolarıyla yarış severleri büyülemeyi hedefliyor. Çıkış yapacağı 15 Kasım 2016 ile Amerika’da, 16 Kasım 2016 ile de Avrupa’da oyuncuların beğenisine sunulacak olan Gran Turismo Sport yarış duayenlerini konsol başına toplayacak.

Gran Turismo Sport Oynanış Videoları

Gran Turismo Sport oynanış videosu olarak 3 farklı içerik paylaşsa da bunların yalnızca iki tanesi pistte geçiyor. Diğeri oyunun içeriğini, ana menüsünü ve ayarlar kısmını bizlere sunuyor. İlk videoda bir Ferrari 458 ile pistin tozunun attırıldığını görüyoruz. Bu videoda Nürburgring Nordschleife pistini de inceleme şansı yakaladığımızı bilmenizi isteriz.

Bir diğer video ise Audi R8 LMS ile Wilow Springs pistinde geçiyor. Dolayısıyla heyecanın hat safhaya çıktığı bu videolarla Gran Turismo Sport oyunu sabırsızlık yaratacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir