Goley Kapalı Betası Başlıyor

Ülkemizi yayınladığı oyunlar ile alt üst eden ünlü oyun firması Joygame tarafından yayınlanan Goley henüz açılmamış fakat sıklıkla yaptığı canlı yayınlarında gördüğü kitleden gayet memnun olan Goley ekibi oyunun açılması ile bakalım oyuncu kitlesini seyirci kitlesi gibi koruyabilecek mi yoksa beklediği ilgiyi görmeyecek mi ? hep birlikte bu sorunun cevabını öğreneceğiz. Ama bizce Joygame tarafından yayınlanmakta olan Goley seyirci kitlesinide katlayarak kapalı betaya müthiş bir başlangıç yapıp açık betasında da başladığı gibi gidecek izlenimi veriyor.

Ekim ayında kapalı beta ile siz MMO severlerin beğenisine sunulacak olan Goley beta kayıtlarınıda başlattı. Kore’de yayınlanan Chagu Football isimli oyunu bize Türkçe spikerli ve Türkçe içerikli sunacak olan Goley’de yıldız futbolcular ile takımınızı güçlendirebileceksiniz. Tabii ki oyunun kontrollerini merak edenlerde olacaktır. Kontrolde oyuncuların sıkıntı çekmemesi için alışkın olunduğu futbol oyunlarında kullanılan kontroller, oyunun Kore versiyonunu oynayanların zorluk çekmemesi için Kore versiyonu kontrolleri bununlada kalmayarak özel yani kişisel olarak istediğiniz tuşa istediğiniz hareketi koyabileceksiniz. Kusursuz bir futbol keyfi yaşatacak olan Goley’i en azından bir defa denemenizi biz MmoGamesTurkiye.com ailesi olarak siz MMO severlere öneriyoruz.

Oyunun kapalı betasına burayı tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kapalı beta için kesin bir tarih vermeyen Goley ekibi Ekim ayı içerisinde kapalı betanın MMO severlere sunulacağını duyurdu. Ekim ayı içerisinde çıkacak olan Goley bakalım Joygame tarafından yayınlandığından dolayı kazanmış olduğu penaltıyı gole çevirip MMO dünyasına bir gol atabilecek mi?

Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borç bilip yazımız hakkında eleştiri ve yorumlarınızı bekleriz.

VOLFREDİE

One comment

  1. ilk olarak diyeceğim şey oyun çok güzeeelll ve online olması güzel olacak sadece tek diyeceğim şey oyun lütfen başlasın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir