Goley 1-0 Geride

Joygame tarafından yayınlananacak olan, tüm MMO severlerin nefeslerini tutarak bekledikleri MMOSPOR tarzındaki oyun Goley geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Sabri Ugan’ın sesi ile yapılacak heyecan verici müsabakaların beklendiği Goley’i Joygame sayfasında gören tüm oyuncuların şaşırarak oyunun ne zaman açılacağı hakkında bir bilgi edinmek amacı ile Goley Facebook sayfasına hücum etmişlerdi. Nihayetki beklenen açıklama Goley yetkilileri tarafından tüm oyunu bekleyen oyun severlere yapıldı. Goley yönetimi tarafından yapılan açıklamada oyunun Ekim ayında çıkacağı söylenmişti.

Goley Facebook sayfasında yapılan her paylaşımın altına oyun ne zaman açılacak? sorusuna Ekim ayında çıkacak diyen Goley yönetimi Ekim ayının son bulması ile oyunun hala açılmış olmamasından dolayı biz MmoGamesTurkiye.com ailesi olarak 1-0 Geride bir başlangıç yapacağı kanaatindeyiz. Oyunun 1-0 geride başlayacağını düşünmemizin nedeni oyuncu kaybından değil, güven kaybından olduğunuda makalemize eklemekte fayda var.

Umarım kapalı beta çalışmaları çok daha fazla uzamadan sonbulur ve Goley’i bekleyen tüm mmo severler muradına erer dedikten sonra yazımızı sonlandırıyoruz. Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borçbilir takip etmeye devam etmenizi de temenni ediyorum.

VOLFREDİE

One comment

  1. :) GEri Dönüp Bu Oyunu İlk Haberini Yaptığınızda Gene Üzerine Basa Basa Demiştim Joygame bu İşi BİLMİYOR Acemi Şirketler Gibi Hazırlamadan Reklam Yapıp Erkenden Konuşuyorlar Sonra Mevcut Oyuncuda Kaçıyor Ve Bunu Sürekli Tekrar Ediyorlar Her Oyun Maceralarında.Bekleyenlere SAbır Dilemek Gerek Tabi Varsa :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir