Golden Manager Android Futbol Oyunu

golden-manager-mobil-android-futbol-oyunu

Son zamanların en iyi simülasyon oyunu haline gelen Golden Manager adlı futbol oyunu kolay ana ekranı sayesinde çok basit bir şekilde oynanabiliyor. Oyun içerisinde ki konumunuz futbol menajeri. Oyun içerisinde kendi takımınızı yaratarak oyuna başlıyorsunuz ve karşınıza gelen tüm rakipleri yenmeye çalışarak liginizde şampiyon olmayı hedefliyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki gibi kazandığınız maçlar da daha fazla para kazanarak sahanızı genişletebilir, yeni oyuncular transfer edebilir veya daha bir sürü özellik ekleyebilir, yapabilirsiniz.

Golden Manager oyununu telefonunuza indirip otomatik kurulumunu kullanarak hızlı bir şekilde kurarak takımınızı kurmaya başlayarak diğer tüm takımlara kafa tutmaya başlayabilirsiniz. Golden Manager oyunu içerisinde ki diğer özelliklere beraber bakalım.

Golden Manager oyunu içerisinde kurduğunuz takımla çıkacağınız maçları kazanmanız için takımınıza yaptıracağınız antrenmanların çok önemli olduğunu unutmayın. Ayrıca oyun içerisinde ki oyuncuların yorgunluklarının bulunması nedeniyle sürekli olarak oyuncu değişikliği hakkınızı kullanın. Golden Manager oyunu içerisinde Golden kategorilerine ulaşmanız için liginizde kurduğunuz takım ile sürekli olarak başarılar kaydetmeniz gerekmektedir.

 Oyun içerisinde kurduğunuz takıma sponsor olacak birkaç tane gerçek sponsor firmaları sayesinde mali açıdan destekleyebilirsiniz. Ancak sponsorlar size sürekli olarak maddi yardım yapamayacakları için kendi maddi durumlarınızı kazanacağınız maçlar üzerinden temin edebileceksiniz. Golden Manager oyunu içerisinde Liginizde ki başarılar sonrası katılacağınız Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa ligi maçlarına katılarak kurduğunuz takımı tüm Dünya’ya yayabilirsiniz.

Simülasyon oyunu olan Golden Manager içerisinde sıkılmamanız için gerçek süre ve maçın skoruna göre oyuncuların duygularının da değişeceği için oyun içerisinde oynayacağınız maçlarda sürekli olarak öne geçmek için atak oynayın. Bu simülasyon oyununu beğendiyseniz ve daha iyi güncelleştirilmiş oyunu çıkması için Google Play üzerinden Golden Manager oyununa destek olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir