Goetia Doğmadan Önce Öldürülmüş Bebek Oyun İncelemesi

goetia-dogmadan-oldurulmus-bebek-oyun-incelemesi

Goetia Oyunun Konusu ve Oynanışı

Goetia, Doğmadan önce öldürülmüş bebek oyunu online bir oyun olmasa da, gerçekten kaliteli olduğu için sizlere bahsetmek istiyorum. Oyunun girişi ise ilginç, Abigail isimli ufak bir kızın ruhunu yöneterek oyuna başlıyorsunuz. Korku filmi ve oyunlarını sevenler için harika bir yapım, psikoloji de ilginizi çekiyorsa tam oyununa denk geldiniz demektir.

Abigail, henüz doğmadan öldürülmüş bir ruhtur, bu şekilde dünyaya gelir. Siz oyuna başladığınızda bu kızın mezarının başında olacaksınız, neredeyiz, ne oluyor diyebilirsiniz onun için şaşırmayın. Küçük, beyaz bir ışık hüzmesi ile nasıl normale döneceğim derken oyunda araştırmaya koyuluyorsunuz. Mezarlıktaki puslu hava, ağaçlar korku oyununa yaraşır şekilde yapılmış.

Mezarın başında hemen ağaç var, etrafta oyunu anlamanızı sağlayacak çeşitli ip uçları yer alıyor ve siz de cenin şeklinde yola çıkıp ip uçlarını takip edeceksiniz. İlerledikçe karşınıza korkutucu şeyler çıkabilir, evin içine girdiğinizde doğa üstü varlıkları araştıran bilim Demonology hakkında bulgulara rastlayacaksınız. Ev içerisindeki işaretler size bir şey çağrıştırmaya başlıyor, doğmadan ölmüş olma nedeniniz, babanızın bu demonology bilim dalı ile uğraşması ile alakalı mı diye çözmeye çalışıyorsunuz. Evin içinde Meryem Ana figürlü biblo sayesinde normal bedeninize kavuşuyorsunuz. Oyundaki ayrıntılar ilginç, en ufak eşyayı bile detaylı şekilde incelemeniz gerekecek.

Sizlere az çok bilgi vermeye çalıştık ama yine de detaylı bir analiz yapalım. Oyunun hikayesi çok etkileyici, Görüntü kalitesi sizi bir film içerisinde hissettiriyor, müzikler zaten oyunun moduna çok uygun olmuş, resimlerin kalitesi de gerçekliği bir kat daha artırmış. Olumsuz yanları da var tabi, bazı mesajlar her yaşa uygun şekilde yapılmamış, oyunu kontrol etmek biraz zor, saçma nesneler ile bedene kavuşma olayı da pek iyi olmamış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir