Gods War Online


Arkadaşlar eğer Gods War Online oynayan arkadaşlarımız varsa buradan yardım ve destek alabilirsiniz.Buyrun…
Eğer oyuna başlamak isterseniz,oyunu bu siteden indirebilir ve üye olabilirsiniz.

gw.igg.com
Yeni başlamak isteyenler için;
GodsWar Online,bir MMORPG oyunudur ve IGG tarafından yapılmıştır.Bu oyun Yunan mitolojisi üzerine kurulmuştur.Mart 2009’da ise oyunun piyasaya geçmesine izin verilmiştir.Bu oyunda 4 farklı sınıf vardır,bunlar;Warrior, Champion, Mage,ve Priest’tir.Oyuna tam olarak başlayabilmek için ilk önce Sparta veya Athens’mi olacağınıza karar vermelisiniz.Her iki şehirde de exp. puanı kazanmak için yapmanız gereken görevler,ayrıca yetenek puanı,silah,giysi ve gümüş te kazandırıyor.Tabiki de oyun seviye atladıkça dahada zorlaşıyor.

Başlangıçta verilen bonuslar;

1-%400 deneyim puanı kazandırıcı iksir(x3)

2-Kristal ve diğer elmasar.(aslında bunlar geçek parayla alınır ama oyun size bunları görev yaptığınızda bedava veriyor.)

3.Canavarlardan item düşme sayısı “tüm” oyunlara rağmen daha fazladır.

Kötü yanları;

1-Silver sadece ya quest yada yerden düşen silah,giysi veya kitaplardan elde edebiliyosunuz.

Bilinmesi gereken 2. şey;

Bu oyunda [Skill] diye bir mağaza var,oradan skill kitapları alarak skill kullanabiliyorsunuz.Bu skill kitapları seviyelere göre ayrımıştır.Birde bu skilleri geliştirmek için bu skillerin 2.seviye kitaplarını almalısınız.Eğer şansınız varsa bu kitaplar yerden de düşebilir.

Oyun butonları;

1-Oyuna başladığınızda sağ üstte bir harita görüyorsunuz,onun altında ise “Search” diye bir buton var.Onatıkladığımızda bize bazı adlar geliyor geliyor.Bu adların üzerine tıklayarak karakterinizin siz zahmet harcamadan otomatik olarak oraya gitmesini sağlıyor.Ayrıca,”1-5 Field” gibi yazılar vardır.Bu yazılar o yerde bulunan canavarların seviyesini gösterir.Buda “21-26 Field”‘ta biter.Ama,21-26 Field’ta bir geçit vardır o geçit sizi daha yüksek seviye canavarların yanına götürür.O bölümden sonra da birçok geçit vardır.

2-Şimdi şaşırabilirsiniz,çünkü oyunun kendi içinde kasma bölümü var!. Sağ alt bölümde iki tane kılıçlı bir sembol vardır.Bu sembolün adı “AFK” tır.Hepimizin bildiği gibi AFK o kişinin bilgisayar başında olmadığını gösterir.O butonda kullandığınız skilleri kutulara yerleştirip,”Auto-cast” ve “Auto-attack”‘a tıklayınız ve ardından “Save” deyin.Start dediğinizde ise artık karakteriniz kendi kendine canavar kesmeye başlar.

Pet(Hayvan);

1-Görev yaptığınızda,görev veren size oyunu başında bir pet verecektir.

2-Bu Pet’i beslemek için yem almanız gerekebilir.Bazen görev hediyelerinde bu yemler size verilebilir.Veya bunu [Props] denen bir mağazadan alabilirsiniz.

Gods War Pet Görevi Resimli Anlatım:

Newbie Guide

GÖREVİ YAPTIKTAN SONRA ŞEHİR MERKEZİNDEKİ “Pet Master” ADLI NPC İLE KONUŞUYORUZ:

İyi eğlenceler

3 comments

  1. arkadaşlar ben godswar online oynuyorum 61 lvl im fakat beni bi adaya attı kurtulamıyorum alcatraz diye bi ada burdan nasıl kurtula bilirim yardımcı olursanız sevinirim

  2. orda bitane adam var sana bulmaca gibi bişey verio ya o bulmacada sadece çembere tıkla dışardasın (o adamı bulursun galiba):D

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir