Godfire Rise Of Prometheus Android Dövüş Oyunu

Godfire Rise Of Prometheus

Godfire Rise Of Prometheus oyunu Vivid firması tarafından Android tabanlı cihazlar için geliştirildi. Kısa zaman içinde 1 milyon indirmeye ulaşan oyun oldukça profesyonel yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güçlü bir Titan Prometheus olma yolunda ilerlediğiniz bu aksiyon dolu dövüş oyunu sizi kendisine bağlayacak. Oldukça yüksek çözünürlüğe sahip grafiklerinin yanı sıra geliştirilebilir oyun stili ve serbest dolaşımıyla büyüleyici bir senaryo birleşmiş.

Godfire oyunu dövüşerek bir efsane olmak ve destan yazmak üzerine bir senaryoya sahip. İlk olarak boş bir karakterle başladığınız oyunda efsanevi yeteneklere sahip olabileceğiniz gibi özel silahlar ve zırhlarla karakterinizi ölümsüz bir savaşçı haline getirebilirsiniz. 3 boyutlu konsol oyunu niteliğinde olan görselleri ile yeni eklenen özellikleri oyunun ne kadar ciddi bir yapıda geliştirildiğinin adeta kanıtı.

Oyun için profesyonel kişiler tarafından yapılan seslendirmeler ve dövüşlerin arasına senaryo bazlı konuşmalar insanı havaya sokmak için oldukça başarılı düşünülmüş. Bunun yanı sıra oyun içinde sahip olabileceğiniz tüm ekipmanları son raddesine kadar geliştirebiliyorsunuz. Aynı şekilde düşmanlarınızda sizin kadar ölümcül savaşçılar olduğu için her dövüş ayrı bir tat ve heyecanla geçiyor. Yani klasik geliştir ve kazan mantığı yok. Tamamen sizin dövüş stratejilerinize bağlı olarak rakibinize vereceğiniz hasarlar kazanma ihtimalinizi oluşturuyor. Dokunmatik ekranda çok güzel tasarlanmış bir oynanış biçimi bulunuyor oyunda. Kaydırmalar sayesinde en iyi hasarları karşı tarafa yansıtmak için kendinizi amansız bir mücadele verirken bulacaksınız.

Godfire Rise Of Prometheus dövüş oyunları arasında oldukça iyi noktalara geleceğe benziyor. Özellikle her güncellemesinde serbest dolaşım alanları ve yaratık bazında geliştirmelere yer verilirken yeni ekipman ve geliştirme nesneleri eklenmesi oyuna farklı bir soluk katıyor. Google Play Store üzerinden indirerek oynayabileceğiniz Godfire dövüş oyunu sizi sıkmadan aksiyona davet ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir