Goblin Keeper Online İnceleme

Goblin Keeper Online İnceleme

Gameforge gibi büyük bir şirketin yapımı olan strateji oyunu olan Goblin Keeper, tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyun her ne kadar standart bir strateji gibi görünse de, çevredeki fantastik öğeler biraz daha değişiklik yaratmış. Normalde iyi bir insan olabilirsiniz, yalnız bu oyunda biraz çakal ve işi bilen biri olmanız gerekiyor, yani içinizdeki kötülük bir nevi açığa çıkacak da diyebiliriz. Web tabanlı oynanan oyun ilk olarak Almanca ve İngilizce dillerinde piyasaya çıktı, iyi bir başlangıçtan sonra Türkçe, İtalyanca ve İspanyolca olarak da yayınlanmaya başlandı.

Goblin Keeper’da bir efendi olduğunuz için bir takım şeyler yönetmeniz gerekecek. Şehrinizin kültürünün artması açısında kütüphaneler yapabilirsiniz, eğlence için taverna, ihtiyaçlarını için maden ocağı, çevreyi korumak için bekçiler ve korkunç zindanlar da kurabilirsiniz. Zindanları oluşturmak için çalışan yaratıklar hünerlerini sergileyerek surlarını örer, bunun yanı sıra korkunç ve kurnazlık dolu bir yer inşa edeceklerdir.

Goblin Keeper oyununda zamanla zindanlara meşhur orklar, hayaletler, warlocklar yerleşeceklerdir. Buraya yerleşen çeşitli ırklardan mükemmel bir ordu yaratılır ve elf köylerindeki ganimetleri ele geçirmeye çalışırlar. Düşmanlara haddini bildirmek ve evrendeki en kötü efendi olmak için korkusuz ve zeki olmanız gerekiyor.

Bazen bu kötü dünyada tek başınıza zorlanabilirsiniz. Ne kadar kötü olsanız da iyi bir ittifak sizi olası tehlikelerden koruyacaktır. Goblin Keeper’a ücretsiz üye olarak içinizdeki zeki ama kötü adamı ortaya çıkarın, en büyük olduğunuzu kanıtlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir