Goatz Yeni DLC Paketinde Neler Var?

goatz-yeni-dlc-paketi

Goatz yani keçi simülatörü oyunu ilginç bir konsepte sahip. Steam üzerinden satışa başlanan oyun epey kişi tarafından satın alınınca şimdi de yeni DLC paketi hayranları için sunuldu. Goatz oyunun konseptine dikkat çekmiştim, zombi oyunları çok popüler ama keçinin zombiye dönüşüp ortalığı kasıp kavurması gerçekten çok ilginç olmuş.

Zombi keçi oyunu için yeni bir fragman ve DLC paketleri yer alıyor. Öncelikle sizlere güncelleme ile birlikte gelenlerden bahsedeceğim, ardından sizi fragman ile baş başa bırakacağım.

  • DLC ile gelen en dikkat çekici yeniliklerden biri Crafting olmuş, birçok oyunda en beğenilen özelliklerden biri olduğu için Goatz’a da geldi.
  • Oyun içindeki zombi sayısında ciddi derecede bir artış olacak.
  • Haritaların biraz daha geniş olmasını isteyenlere yeni, devasa bir map eklenmiş.
  • Goatz keçi simülatöründe, aklınızdan geçen her şeyi yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Survivor, yani hayatta kal modu gerçekten güzel olmuş. Keçi zombinizin yaşamasına devam etmesini istiyorsanız, 5 dakikadan fazla aç kalmasına izin vermemelisiniz.

7 Mayıs tarihinde Steam üzerinden yayınlanan yeni paket ile birlikte bu özellikler eklendi. Siz de oyunu alan yüz binlerin içerisinde yer alıyorsanız, yeni güncellemeyi de kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir