Goat Simulator Ne Zaman Ve Hangi Platformlara Geliyor?

Goat Simulatör bir keçi simülasyon oyunu olarak biliniyor. Piyasaya sürülen ve adı dahi bilinmeyen birçok simülasyon oyunu mevcut. Mevcut olan simülasyon oyunlarının belli bir oyuncu kitlesine sahip olduğu bir gerçek. Ancak keçi simülasyonu olan Goat Simulator o oyuncu kitlesi için bile beklenmeyen bir oyun niteliğindeydi.  Yapımcı firma Coffee Stain Studios’ın oyunun çıkışına ön hazırlık olarak yayınladığı videolarla oyun üzerine dikkat çekmeyi başardı. Genel olarak bakıldığında inceleme sitelerinden iyi denecek kadar yüksek puan ortalamasına sahip olmasa da çıktığı dönemlerde birçok kişi tarafından satın alınıp belli bir süre oynandı.

Bu ilginç oyun 1 Nisan’da PC platformlarına gelmişti ve farklılığıyla birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. 17 Eylül tarihinde ise mobil platformlarda kısaca Android ve İOS’ta da başarılı bir şekilde yerini aldı. Goat Simulatör Nisan ayında yapmış olduğu çıkışla 1 milyon indirilme rakamını görmüştü. Oyunun devamlılığın sağlanması için daha sonraları yeni eşya ve görevler eklenmişti. En sonunda oyun mobil cihazlar içinde çıktı.

Goat Simulatör’e, Google Play Store ve App Store’dan ulaşabilirsiniz. Oyun hemen hemen 145-160MB değerlerinde bir alana sahip ve 4.99 Dolar yani 10,49 TL gibi bir fiyatla satışa sunulmakta.

Oyunun pek bir amacı olduğu söylenemez. Herşeyi yapabilen bir keçi var ve bu keçi insanlara çeşitli zorluklar çıkarıp oyunu zevkli hale getiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir