Ghost Recon: Wildlands İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ghost Recon; Wildlands İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ghost Recon: Wildlands bir süredir gündemde olan fakat tanıtımdan uzak durulan bir oyundu. Ubisoft konferansında tüm bombaları üst üste patlatırken yeni oyunların ne denli başarılı olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Bu yıl altın çağını yaşayan geliştirici şirket Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands çıkış tarihi içinde açıklamalarda bulundu. Buna göre hem Xbox One hem de PlayStation 4 konsolu için geliştirilen oyunun aynı zamanda PC içinde çıkacağı kesinlik kazanmış oldu. Tamamıyla ortak bir çıkış yapacak olan Ghost Recon: Wildlands bizlerle 7 Mart 2017 tarihinde buluşacak. Yani aslında nereden baksanız daha bir yıla yakın süre var demek yanlış olmaz.

Ancak gerek yayınlanan Wildlands oynanış videoları olsun gerekse tanıtım için kullanılan fragmanlar olsun oyunun grafik yönünden üst düzey olduğunu kanıtlıyor. Ancak asıl büyük gelişimin oynanabilirlik noktasında görüldüğünü söylemeliyiz. Alıştığınız üzere değil, tam tersine derin bir oyun yapısı sunacak olan Ghost Recon oyunu bizi kendi oynayış stilimizle buluşturacak. Bunu geliştirmek için çok uğraştıklarının altını çizen stüdyo çalışanları aynı zamanda videolardan da aradaki farkın anlaşılacağından bahsediliyor. Bir oynanış videosunda taş üzerinde taş kalmazken bir diğerinde oldukça profesyonel ve sessiz bir çökme izlediğimiz bir gerçek.

Ghost Recon: Wildlands Oyun Seçenekleri

Ghost Recon: Wildlands oyun içeriği genel anlamda bir film sinematiği gibi gözüküyor. Alışılmış film senaryolarından da bir farkı yok. Wildlands isimli bir bölgede hüküm süren uyuşturucu şebekesini imha etmek isteyen bir tim olduğunuzu düşünün. Santa Blanca Cartel isimli bu uyuşturucu şebekesini ortadan kaldırmanın iki farklı seçeneği var. Ya orada taş üstünde taş bırakmayacaksınız, ya da işlerinizi gizliden gizliye sessizce halledeceksiniz.

İşte Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunu burada ayrı bir noktaya ilerliyor. Çünkü bizim tavırlarımız, stratejimiz ve oyun içerisindeki yaptıklarımız oyunun kaderini, karşımıza çıkacak detayları belirliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir