Ghost Recon Oyunu Hakkında Bilgiler

Ghost Recon Soldier

Ubisoft gibi kaliteli firmanın oyunu olan Ghost Recon Online, son teknoloji silahların yer aldığı ve uygulayacağınız strateji ile düşman takımları yerle bir edebilirsiniz. MMO oyunundaki bütçe oldukça göz dolduruyor ama sizlere bedava oynama fırsatı sunuyor.

Ghost Recon başlangıcında var olan 3. Sınıftan birini tercih edeceksiniz. Assault sınıfı ağır makineli silahlar kullanabiliyor ve güçlü savunması sayesinde rakibini kolayca etkisizleştirme kabiliyetleri bulunuyor. Ben sessiz ve sinsi bir adamım, sniper ile gizlenerek düşmanları alt edeceğim derseniz Recon sınıfı iyi seçim olacaktır. Teknik bir sınıf seçmek istiyorsanız Specialist uygun tercih olacaktır. Teknoloji gelişti, siz de düşmanların elektronik aksamlarını bozarak düşmanı yenmek için bu sınıfı seçin.

Ghost Recon Online’da savaşırken duvarların köşesini kendinize siper edilebilirsiniz, hedef küçültme için sürekli sürünmek ve yer eğilmek zorunda kalacaksınız. Bu oyunda başarı takım oyununa bağlıdır, bu yüzden takım arkadaşlarınız sizin yerinizi bilecek, siz de onlarınkini bileceksiniz. Diğer basit oyunlardaki gibi GRO’da nişangahı çok iyi kullanmanız kazanmak için yeterli olmayacaktır. Kısa sürede başarılı olamazsınız, takımınızı iyi yönlendirerek stratejinizi iyi belirleyin.

Her ne kadar oyunda sınıfların belirli silahları olsa da, biri öldüğünde düşürdüğü silahını yerden toplayabilirsiniz. Oyundaki skill geliştirme gibi özellikler ayrı bir heyecan yaratmaya yetmiş. Oyun modları ise epey çeşitli, belirli noktaları ele geçirerek kazanabileceğiniz savaşlar en keyifli olanlarındandır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir