Gears Of War Ultimate Edition İçin Yeni Güncelleme

 Gears Of War Ultimate Edition

Gears Of War Ultimate Edition oyununun görücüye çıkmasıyla birlikte oyuncular büyük bir ilgi gösterdi. Henüz bir hafta olmasına rağmen geri bildirim ve oynanış videoları açısından büyük bir ivme yakaladı. The Coalition stüdyoları tarafından geliştirilen oyun oyuncuların tercihlerine oldukça önem veriyor. Hatta bu anlamda oyuncularından yardım bile istiyor.

Oyunculara gelen Ultimate Edition güncellemesiyle çoklu oyuncu sistemini dahil eden The Coalition bunu oyuncuların isteği üzerine yaptı. Bildiğiniz gibi 19 haritanın aktif olarak kullanıldığı Gears Of War oyununda çoğu haritayı istediğimiz modlarda oynayamıyorduk. Şimdi ise tamamıyla kısıtlamaların kaldırıldığını söyleyebilirim. Düşününki istediğiniz tüm haritalarda sınırsız bir oyun deneyimini istediğiniz mod üzerinde yaşayabiliyorsunuz. Tüm haritalarda arkadaşlarınızla çoklu oyunun keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Bu konuda Gears Of War oyununun geliştirici firması The Coalition ilginç bir yöntemde sunuyor. Oyunun resmi sitesi olan gearsofwar.com üzerinden foruma ulaşabilir, görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Hatta geliştiricilerin aktif olduğu forumda önerilerinizi sunabilir, oylamalara katılabilirsiniz. Oldukça samimi bir geliştirici ekibe sahip olan oyunda harika bir ambiyans yaratılmış. Bu sayede oyuncular girerek kafalarından geçen yenilikleri geliştiricilerle paylaşıyor.

Gears Of War Ultimate Edition ilk çıkış yaptığı günden bu yana silahlı oyunları sevenlere alternatif oluşturmuştu. Farklı oyun dinamiklerinin yanı sıra sürekli güncellenen yapısına birde çoklu oyuncu modunu ekledi. Böylelikle sınırlarını oyuncuların belirlediği bir multi player oyun şöleninin kapıları aralandı.

The Coalition şirketinin en güvendiği yapımların arasında yer alan Gears Of War Ultimate Edition artık yeni güncellemesiyle daha fazla oyuncuya hitap ediyor. Bir noktada farklı dinamikleri oyunculara sunmasının yanı sıra özelliklerini oyuncularına göre belirlemesi büyük bir avantaj haline dönüşüyor. Bu durum oyun haricinde oyuncularında ne denli önemsendiğini gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir