Gears of War 4 İçin Videolar Yayınlanıyor

Gears of War 4 İçin Videolar Yayınlanıyor

Gears of War serisi birçok oyuncunun beğenisini kazanmış olup önceki üç oyunla ciddi bir kitleye erişmeyi başarmıştır. Bununla beraber 18 Nisan 2016 tarihi oyunun yeni sürümü için oldukça önemli görülüyor. Geçtiğimiz haftada duyurduğumuz Gears of War 4 kapalı beta test tarihleri 18 Nisan itibariyle başlamış olacak. Ancak dün itibariyle ilginç bir biçimde YouTube kanallarında bazı videolar dikkat çekmeye başladı. Bu videolar Gears of War 4 kapalı beta test görüntülerinden oluşan oynanış videolarıydı. Durum böyle olunca bunun ciddi bir sızdırma olduğu düşüncesi de herkesin aklında soru işaretlerine yol açtı.

Toplamda 4 dakikalık bir video olmasının yanında aynı zamanda aksiyon değerleri açısından oyunun tam beklendiği gibi olduğunu kanıtlıyor. Fakat kullanıcının şuanda pasif olarak gözüken kapalı betaya nasıl ulaştığı, bu ulaşım sonucunda video çekerek bunu resmi bir oyuna ait olmasına karşın nasıl paylaştığını herkes merak ediyor. Yine bazı oyun mecraları ve platform takipçileri bunun kasıtlı olarak yapılmış bir şey olduğunu düşünüyor. Fakat böyle bir şeye ihtiyaç duymayacak bir seri olması kafaları daha da bulandırıyor.

Gears of War 4 ‘Yarın’ Videosu

Gears of War 4 oynanış videosu bir kenarda duruyorken aynı zamanda geliştirici firma bizlere ‘yarın bizi neler bekliyor’ temalı bir video paylaştı. Gears of War 4 Tomorrow etiketiyle servis edilen videoda Marcus Fenix ve oğlunu net olarak görebiliyoruz. Bu fragmanda aslında oyunun temel amacını direkt olarak kavramamız mümkün hale geliyor. Zira oyunda Marcus mirasını oğluna bırakıyor ve bu noktada karakterimizi tehdit edecek unsurların neler olabileceğine dair ipuçları veriyor.

Gears of War 4 kapalı beta testi için Xbox Live Gold aboneliğiniz var ise oyunu 1 Mayıs 2016 tarihine kadar uzun bir süreçte test edebilme şansınız olacak. Eğer Xbox Live Gold aboneliğiniz yoksa 1 haftalı bir süreyle 25 Nisan 2016 tarihine kadar oyunu oynamanın keyfine varabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir