Gears of War 4 İçin Heyecanlandıran Açıklamalar

Gears of War 4 İçin Heyecanlandıran Açıklamalar

Gears of War 4 oyunu efsanevi serinin yeni sürümü olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Xbox One üzerinden oynanacak olan oyunlardan 2016 yılının en iddialı yapımları arasında gösterilen proje ise oyuncuların merak duygularını iyice kabartıyor. The Coaliton tarafından geliştirilmeye halen daha devam edilen oyunun birçok içeriği şuan için gizli tutuluyor. Ancak Twitter üzerinden yaşanan bir gelişme bu durumu biraz değiştirdi diyebiliriz. Ne kadar büyük bir konseptin bize sunulacağı hakkında en ufak bir fikrimizin olmaması ise gerçekten heyecanın dozunu tavan noktasına ulaştırıyor.

The Coaliton stüdyolarında görevli olan Adam Fletcher, Gears of War resmi hesabını tagleyerek bir ileti paylaştı. Bu iletiyse sosyal medyada çok kısa bir sürede dönüp dolaşmaya başladı. Bilinmezliğin yüksek olması oyun severlerin heyecanlanmasındaki en büyük etken. Tam olarak ”neyin yolda olduğu hakkında en ufak bir fikriniz yok…ama inanılmaz olacak” şeklinde bir tweet paylaşıldı. Bunun altında ise oyuncuların tahminleri oyuna dair belki de geliştirilebilecek her detayı gözler önüne sermeye yetti.

Gears of War Çıkış Tarihi ve Gelecek Olan Büyük Eklenti?

Gears of War 4 büyük güncelleme olarak lanse edilmeye başlanan bu durum aslında en mantıklı tezle senaryo odaklı bir tek oyuncu modu olabilir. Fakat birçok kişiye göre zaten bunun çoktan hazır olduğunu, bu duyurunun ve güncellemenin konseptinin oyun çıktıktan sonra gelecek olan bir DLC olacağını varsayanlar var. Bu teoride son derece mantıklı gözüküyor. Bunun için çok kısa bir süre bekledikten sonra gelecek olan resmi açıklamayla her şeyi aydınlığa kavuşturacağız. Ancak Gears of War 4 oyunu için bir diğer sevindirici haberde çıkışıyla alakalı diyebiliriz.

Gears of War 4 satın almak isteyenlerin aceleci davranmalarına gerek yok. En azından net bir tarih ile resmi site üzerinden görmeniz mümkün. Bir geri sayım sayacı koyulduğunu gördüğümüz site üzerinde işaretlenmiş olan tarih 11 Nisan 2016 tarihini gösteriyor. Yani Gears of War 4 çıkış tarihi olarak ajandalarda tarihi işaretlemenin vakti geldi denilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir