Gears of War 4 İçin Beta Süreci Netleşti

 Gears of War 4 İçin Beta Süreci Netleşti

Gears of War 4 oyunu ilk olarak E3 2015 oyun fuarında duyurulmuştu. Hatırlayacağınız üzere serinin önceki oyunlarının da büyük bir sükse yaptığını biliyorsunuz. Xbox One için çıkarılan oyunun geçtiğimiz günlerde Xbox satışlarıyla ilgili yapılan açıklamanın ardından detaylarının sunulması ise biraz manidar. Microsoft oyuncularla arasını sıkı tutmak istiyor gibi gözüküyor. Çünkü birkaç gün önce ReCore oyununun PC platformunda da yer alacağını duyuran Microsoft şimdide Gears of War 4 beta süreci hakkında açıklamalar yapmaktan çekinmedi.

Daha önce çıkmış olan Gears of War 3 devam oyunu olacak olan projenin başında daha evvelki oyunlarda yönetmenlik yapan Rod Fergusson görev alacak. Kendisinin geliştirici şirket The Coalition bünyesine dahil olmasıyla birlikte başlayan geliştirme aşamaları tüm hızıyla devam ediyor. Oyunun Xbox 360 için çıkarılan ilk üçlemesinin ardından yeni oyun konsoluna geçecek olması ise oyun severleri heyecanlandıran bir diğer nokta. Gears of War 4 beta testi haberi ise yapılan açıklamalarla netleşti. Bu yıl içinde yani 2016 ilkbahar mevsiminde başlayacak ve yaklaşık 2 haftayı kapsayacak olan çok oyunculu bir beta süreci bizi bekliyor.

Henüz Gears of War 4 beta tarihi netlik kazanmamış olsa bile yakın bir gelecekte bununda netleştirileceğini düşünüyoruz. Gears of War Ultimate Edition projesini hakkıyla bitirmiş olan The Coalition bu projede çok daha sıkı bir çalışma olduğunu duyururken oyunculara yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinin sunulacağına kesin gözüyle bakılıyor. Öyle ki oyunun şimdiye kadar yayınlanmış türleri arasında en dikkat çeken serinin normal giden 2 ve 3 olduğunu belirtmek gerekiyor. Şimdi ise Gears of 4 oyunu ile tekrar karşımıza çıkıyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir