Gearbox Firmasından Yeni MOBA Oyunu

Özellikle Borderlands serileri ile daha yakından tanıma şansına sahip olduğumuz Gearbox adlı oyun sektörünün önemli firması, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Firmanın yaptığı güncel duyurular neticesinde, yeni ve çok daha özel bir MOBA oyunu ile ilgili çalışmaların içerisinde olduğunu öğrendik. Henüz daha detayları tam olarak öğrenmemiş olmamıza rağmen, bu haber bizde özel bir heyecan yarattı.

Yeni Oyunun Adı: Battleborn

MOBA türünde özel olarak geliştirilmekte olan bu oyunun adının Battleborn olduğunu öğrendik. Aşağıda yer alan tanıtım videosundan da göreceğiniz üzere, oyun gerçekten özel ve farklı bir içeriğe sahip. Böylelikle MOBA türünde ki diğer sıradan oyunlardan daha farklı bir deneyimi bizlere yaşatacağını açıkça söylemek mümkün.

Oyun Hangi Plâtformlarda Oynanabilecek

Yapılan açıklamalara göre, Battleborn PC, Xbox One ve Playstation 4 plâtformlarında Battleborn adlı oyunu oynamak mümkün olacak. Bu plâtformlar için hazırlanan oyun, artık bilgisayar dünyasından da oyun severlerin biraz daha uzak kaldığını düşündürüyor bizlere. Zira artık çoğu firma bu şekilde konsol ve mobil plâtformlara daha fazla ağırlık veriyor. İstatistikler de bu tür alanlarda ki oyuncu sayısının her geçen gün artışta olduğunu açıkça gözler önüne seriyor.

Sizler de kısa süre sonra çıkacak olan Battleborn ile gelecek zamandaki yerinizi alabilir, çok farklı ve heyecan dolu bir oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir