Gear Up Online İnceleme

Gear Up Online İnceleme

Gear Up Oyununa Genel Bakış

Tank oyunlarını sevenler için iyi bir haberimiz var, Gear Up, oldukça keyifli bir MMO tank oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Steam Erken Erişime dahil olan bu oyun sadece PC’de değil diğer Mac ve Linux gibi işletim sistemlerinde de sorunsuz bir şekilde çalışması için özel tasarlandı. Doctor Entertainment vasıtası ile geliştirilmiş olan bu oyun, sizin bildiğiniz tanklardan biraz daha farklı olacak.

Gear Up Online oyununda, ölüm maçı, takımlı ölüm maçı ve Conquest olmak üzere 3 tür eğlenceli oyun modu bulunuyor. Oyun içinde tanklarınızı istediğiniz gibi dizayn edebilir, çeşitli silahlar ile donatarak güçlendirebilirsiniz.

Gerap Up oyununda karşılaşmalarda, standart filmlerde gördüğünüz mavi renkli ve kırmızı renkli takımların savaşı yer alıyor. Oyun G adı ile anılan sanal para var ve siz de bunu kazanmak için uğraşıyorsunuz. Takımınızı yarı yolda bırakıp kaçarsanız ne yazık ki hiçbir şey kazanamıyorsunuz.

Oyundaki silah çeşitliliği gayet yeterli görünüyor, her silahın, yardımcı unsurlarının farklı şekilde özellikleri yer alıyor. Katıldığınız maç sayısı ne kadar çok olursa, seviyeniz o kadar çok yükselir ve siz de G sanal para kazanarak oyunda daha iyi silahlara sahip olabilirsiniz.

Gear Up oyununda takımlar 16 kişiye kadar yükseltilebilir. Bir sürü farklı türde tank dizayn edebilirsiniz. Oyuna genel bir gözle bakacak olursak aslında çok eğlenceli bir oyun ama oyunu yönlendirmesi biraz zorluyor. Gerçi, daha önce oynadığım tank oyunlarında da zorlanmıştım ama bu biraz daha sıkıntılı görünüyor. Siz de zorluk çekerseniz hemen oyunu bırakmayın, biraz deneyin, keyifli olduğunu anlayacaksınız.

Oyunda sıkmayan taraf ise, yaptığınız bir takım maçından sonra kazanacağınız seviye ve paralar sayesinde etkili silahları alırsınız. Oyun grafiklerine baktığınızda güzel, sesler, efektler oyuna ayrı bir keyif katmış. Moba ve aksiyonun bir arada olduğu Gear Up oyununu mutlaka deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir