Gary Busey Hitman Zorlu Hedeflere Dahil Oldu

gary busey hitman

Hitman Zorlu Hedef serisi ile büyülemeyi sürdürüyor. Belirli bir süre zarfında belirlenen kriterlerdeki zorluğa sahip olan hedeflerimize suikast gerçekleştirebilmek ya da gerçekleştirememek. Gerçekten adrenalinin doruk noktaya çıktığı Hitman oyununda yeni zorlu hedef çok farklı bir yolla seçildi. IO Interactive tarafından geliştirilen oyunun ciddi bir kitle tarafından takip edildiğini söylememiz gerekiyor. Bunu bilen geliştirici firmada yeni zorlu hedef için oyuncuların oylarına başvurdu.

Hitman Zorlu hedef adayları arasında iki farklı oyuncu yer aldı. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan oylama Gary Cole ve Gary Busey arasında geçti. Kazanan ise 1987 yapımı Cehennem Silahı filmindeki rolüyle hayran olduğumuz, 1991 yılında ise Kırılma Noktası filmiyle büyüleyen Gary Busey oldu. Oyuncular bir sonraki yeni hedef olarak onu seçerken Square Enix Hitman zorlu hedef Gary Busey çıkış tarihini açıkladı.

Hitman’de Gary Busey Ne Zaman Hedef Olacak?

Hitman The Wild Card olarak çıkış yapacak olan yeni zorlu hedef Gary Busey için Square Enix tarih olarak 22 Temmuz 2016’yı gösterdi. Bu bağlamda saat 03.00 sıralarında yayınlanacak olan güncellemeyle The Wild Card kod adıyla Gary Busey Sapienza şehrine giriş yapmış olacak.

Bu noktada işinizi bitirmek için 168 saatiniz olduğunu unutmayın. 7 gün içerisinde başaramazsınız görevi tamamlayamamış sayılırsınız. Yeni bir heyecanla bizi baş başa bırakacak olan Hitman zorlu hedefler için sonraki hedefte yine oylama olması ise muhtemel gözüküyor. Çünkü oyuncular bunu çok sevdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir