GamesCom Fuarında Mafia 3 İçin Oynanış Videosu Gösterildi

 Mafia 3 İçin Oynanış Videosu

Mafia efsanesinin yeni oyunu Mafia 3 duyurulduğundan bu yana fazlasıyla merak konusu oldu. Aslında resmi olarak hiçbir şekilde açıklanmadan oyuncular tarafından ortaya çıkarılmıştı. Birden bire Mafia 3 domainlerinin firma tarafından satın alınması herkesi harekete geçirdi. Bunun sonucunda yapımcı firma Mafia 3 için Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Sadece bununla yetinen oyuncular bir görselle oyunu beklemeye başladı.

Ancak GamesCom 2015 fuarı bu noktada çok büyük bir iş başardı. Mafia 3 oyununun ilk resmi tanıtımı ve sunumu gerçekleştirildi. Aynı zamanda birde oynanış videosu yayınlandı. 6 dakika 5 saniyelik oynanış videosunda çarpıcı birçok detay yer alıyordu. Fuarda büyük beğeni toplayan video oyunun gerçekten başarılı olacağının sinyallerini verdi. Youtube üzerinden de yayınlanan video birçok oyuncu tarafından ilk gününden izlendi.

İlk bakış olarak değerlendirildiğinde videoda dikkat çeken detayların ilki seslendirmeler oldu. Bir filmin dublajı kadar kaliteli bir seslendirme söz konusuydu. Heyecan verici olduğu kadar çok fazla merak duygusu uyandırmıştı. Fakat bir problem vardı ki buda hikayeyle kesişmiyordu. Söz konusu Mafia karakterlerinden uzak bir oynanış videosu söz konusuydu. Üzerine oyunun alışılagelmiş yapısından çok daha hızlı bir dinamiğe sahip olduğu anlaşıldı. Videoyu ilk izleyenlerin gölge yapılarının çok iyi olduğunu söylemesinin üzerine bazı oyun mecraları detaylı incelemeler yaptılar. Aslında söz konusu gölgelerin tamamıyla hatalı olduğu ortaya çıktı.

Büyük bir kitle tarafından henüz bitmemiş bir Mafia 3 oyununun oynanış videosuyla karşı karşıya olduklarını düşünülmeye başlandı. Video içindeki detaylar teker teker incelenirken YouTube üzerinde bir günde 2500’ün üzerinde dislike aldı. Ancak buna rağmen oyunun bekleyenleri hala daha aynı heyecanla çıkış gününü bekliyor. 2K Games tarafından geliştirilen Mafia 3 her şeye rağmen efsaneyi sürdürecek gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir