GamesCom 2016 Fuarına Katılmak İster Misiniz?

gamescom 2016

Avrupa’da düzenlenen en büyük oyun fuarlarından birisi olan GamesCom her yıl düzenlemekte olup Almanya’nın Köln kentinde oyun severlerle buluşuyor. Dolayısıyla oyun dünyası için fazlasıyla önemli olan bu etkinlik bu sene de yerli yerinde olacak. Yüzlerce oyun geliştiricisi, bir o kadar firma ve yepyeni oyunları deneme şansına tabi olacağız. Sony bu sene GamesCom 2016 fuarında boy gösterip göstermeyeceğini açıklamayan firmalardan birisi. Ancak öyle gözüküyor ki büyük planlara sahip. Zira birçok kişinin hayalini kurduğu GamesCom 2016’ya gitmek konusunda oyun severlere müthiş bir fırsat sunuyor. Hatta fırsatı tatile çevirebilmeniz de mümkün.

GamesCom 2016’ya gitmek ister misiniz sorusunun mantığına gelirsek; Sony bu müthiş hediyeyi şanslı bir oyun severe sunacak. Üstelik bunun için öncelikle ufak bir testi tamamlayarak yalnızca bunu hak eden oyunculardan olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Birde tahmin yeteneğinizin önemli bir faktör olduğunu söylemeliyiz. Şansınızın yaver gitmesi durumunda Sony tarafından yapılan testi geçip tahmininizi ileterek bir arkadaşınızla beraber GamesCom 2016 katılım bileti kazanabilirsiniz. Hatta bununla da sınırlı değil bunu bir oyun festivali olarak düşünmenizin ötesinde eğlencenin dibine vurmanız için her şey düşünülmüş.

Sony, GamesCom 2016 Etkinliği Davetiyesi

Sony GamesCom 2016 testi için buraya tıklayarak devam etmeniz gerekiyor. Karşınıza bir form ve mail adresinizi yazmanız gereken bir kutucuk çıkacak. Devamında 6 soruluk bir PlayStation oyunlarıyla ilgili test, aynı zamanda NBA 2K16 oyununun ne kadar sattığını belirten bir tahmin sorusu yer alıyor. En yakın cevabı veren oyun severe ise yanında bir arkadaşıyla beraber şu hediyeler sunuluyor.

  • İki kişilik Uçak bileti (gidiş dönüş)
  • 5 yıldızlı otelde konaklama (etkinlik süresince)
  • Tüm oyunları oynayabilmeniz için Fastlane kartlar
  • GamesCom 2016 giriş bileti

1.000 € ile dilediğinizce Köln’ün tadını çıkarırken etkinlik içerisinde de her şeyi yapabilirsiniz. 17-21 Ağustos arasında yapılacak etkinliği kaçırmamak için GamesCom 2016 Sony testini geç kalmadan çözmenizi tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir