Games With Gold Temmuz Ayı Oyunları Belli Oldu

games with gold temmuz

 Bildiğiniz gibi konsol savaşları son yıllarda daha da hareketlendi. Artık Xbox One ile birlikte çok daha kompakt bir konsola sahip olan Microsoft oyun yelpazesini de bir hayli geliştirdi. Özellikle de PC ile Xbox One için çıkan oyun sayısında ciddi bir artış söz konusu. Durum böyle olunca tüm açılardan PlayStation ve Xbox arasındaki yarış daha da heyecan verici oluyor. Son dönemlerde de bunu PlayStation Plus servisinin rakibi olarak kabul edilen Xbox Games with Gold servisiyle görmeye başladık. Her ne kadar Plus kadar geniş bir oyun yelpazesi sunamasa da bunu günden güne ileriye taşıdığını söylemeliyiz. Geçtiğimiz günlerde de Games with Gold Temmuz ayı oyunları açıklandı ve oyunculara duyuruldu.

Çok fazla değişiklik beklenmemesine karşın Rainbow Six Vegas 2 gibi bir oyunun Xbox 360 oyuncularına sunulmasıyla çitanın yükseldiğini anlamak daha da mümkün hale geldi. Bu bağlamda Temmuz ayı Games with Gold oyunları arasında gördüğümüz 5 oyunun haricinde bundan sonraki içeriklerde oyun sayısının artacağını düşünmek gayet mantıklı gözüküyor. Tabi Plus’tan en büyük farkının da büyük oyunları sunarak geniş bir indirme periyodunu işleve sokması olduğunun altını çizelim. Bu konuda Microsoft çoğu zaman Sony’den daha bonkör gibi bir izlenim bırakıyor.

Temmuz Ayında Games with Gold Oyunları Listesi

Xbox 360 ve Xbox One konsolları için Temmuz ayı ücretsiz oyunları açıklandı. Bu bağlamda şaşkınlık yaratan detayın The Crew olduğunu belirtelim. Listeye yeni eklenmeyen majör oyunun halen daha bedava olarak sunuluyor olmasına vurgu yapmakta fayda var. Eğer oyuna sahip olmak istiyorsanız acele edip 15 Temmuz 2016 tarihine kadar elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Xbox 360

  • Rainbow Six Vegas 2 (1 Temmuz-15 Temmuz)
  • Tron Evolution (16 Temmuz-31 Temmuz)

Xbox One

  • The Crew (16 Haziran-1 Temmuz)
  • Tumblestone (16 Temmuz-15 Ağustos)
  • The Banner Saga 2 (1 Temmuz-31 Temmuz)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir