Games with Gold Eylül Ayı Oyunları Açıklandı

games with gold

Her ay olduğu gibi artık ay sonunun yaklaşmasıyla birlikte PlayStation Plus ve Games with Gold ücretsiz oyunları merak edilmeye başlanmıştı. Bu noktada Sony şu sıralar hem PlayStation Meeting konferansı için hazırlıklarını sürdürürken hem de TGS 2016 için düzenleyeceği basın konferansını düzenliyor. Zaten TGS içinde ev sahibi sayıldığından ötürü bu kez öncülüğü Microsoft’a kaptırdı. Dün itibariyle duyurulan listeye göre Games with Gold Eylül 2016 oyunları arasında oldukça başarılı yapımlar olduğunu da ekleyelim.

Microsoft oyuncularına oyun dünyasının popüler isimlerini ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Xbox One ücretsiz oyun indirmek için Eylül ayını bekleyen oyun severler bu kez AAA oyunlarla güzel bir hafta geçirecekler. Özellikle yeni oyunlarının çıkmasıyla birlikte eski serilerin sunulduğuna fazlasıyla rastlamıştık. Şimdi de bunların bir örneğiyle karşılaşıyoruz. Burada güzel olan detayın ise Xbox 360 oyunlarının Xbox One ile de oynanabilecek geriye uyumlulukla birlikte sunulduğudur.

Eylül Games with Gold Ücretsiz Oyun Listesi

Microsoft açıklamasına baktığımızda aşağıdaki oyunlar belirtilen tarihler arasında Xbox konsol sahiplerine bedavaya sunuluyor. Çok fazla vaktiniz olmadığını hatırlatıp arşivinizi zenginleştirerek daha derin bir oyun deneyimi yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Xbox One

  • Assassin’s Creed Chronicles: China (Xbox One)

Assassin’s Creed Chronicles serisinin ilk ayağı olan China Xbox One oyuncularına 16 Eylül 2016 ile 15 Ekim 2016 aralığında sunuluyor.

  • Earthlock: Festival of Magic

İlk çıktığı döneme büyük bir damga vurmayı başaran Earthlock: Festival of Magic için 1 ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yükleme yapabilirsinz.

  • Forza Horizon (Xbox 360 & Xbox One)

Şu sıralar Forza Horizon yeni oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken nostalji fena olmayacak. 1 ile 15 Eylül 2016 aralığında indirilebilir olacak.

  • Mirror’s Edge (Xbox 360 & Xbox One)

Catalyst ile devrim yaratan Mirror’s Edge için 16 ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasını kenarı not edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir