Games with Gold Ağustos Oyunları Belli Oldu

games with gold ağustos

PlayStation tarafından uzun süredir sağlanan ve üyelere ücretsiz oyunları her ay belirli süre zarflarında sunan sistem Xbox One içinde mevcut. Hatta yalnızca One için değil eski konsol Xbox 360 için olan oyunlara da ulaşabilirsiniz. Özellikle Microsoft tarafından seçilen oyunlarda bazı dönemlerde dikkat çeken birçok detaya rastlayabiliyoruz. Bir anlamda Sony ile kıyaslandığında daha büyük A serisi oyunların sunulduğunu görmek mümkün hale geliyor. Games with Gold ücretsiz oyun indirme servisinden yararlanarak Xbox 360 ve Xbox One konsollarınızda oynamadığınız oyunları hiçbir ücret ödemeden deneme şansına sahip olabilirsiniz.

Herkesin bir süredir merakla beklediği Games with Gold Ağustos 2016 takvimi ise geçtiğimiz günlerde açıklandı. Bildiğiniz gibi her ay değişen ücretsiz oyunlar oyun severlere müthiş bir arşiv şansı sunuyor. Bunu da müthiş bir şekilde değerlendirmek isteyenlerin bu ay keyfini yerine getirecek olan yapımlar söz konusu. Çünkü Xbox One için WWE 2K16 ücretsiz olarak sunuluyor. Oldukça kaliteli bir grafik yapısına sahip olan oyunun bedava sunuluyor olması tabi ki oyuncular için müthiş bir fırsat yaratıyor. Geç kalmadan indirmeniz için kısıtlı bir zamanınız olacak.

Games with Gold Ağustosta Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Games with Gold Ağustos oyunları ücretsiz olarak sunulurken aynı zamanda bir video tanıtımda yayınlandı. Merak edilen detaylar ise hemen aşağıda sizleri bekliyor.

Xbox 360

  • Beyond Good and Evil HD (16 Ağustos – 31 Ağustos)
  • Spelunky (1 Ağustos – 15 Ağustos)

Xbox One

  • WWE 2K16 (16 Ağustos – 31 Ağustos)
  • Warriors 3 Orochi Ultimate (1 Ağustos – 31 Ağustos)

Ücretsiz Games with Gold oyunları yalnızca belirtilen tarihlerde sunuluyor. Bunu unutmadan aşağıdaki Ağustos videosuna göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir