Gameforge Tarafından Yeni MMORPG Oyunu Soul Worker Duyuruldu

Gameforge Tarafınan Yeni MMORPG Oyunu Soul Worker Duyuruldu

Oyun sektöründe MMO denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden birisi olan Gameforge yine muntazam bir oyunla bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu sefer sunulacak olan oyunun birçok kitleye göre daha başarılı yönlerinin olacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Soul Worker MMORPG oyunu ilk olarak Uzakdoğu üzerinde duyuruldu. Zaten oyunun ana temasının anime olduğunu düşünürsek farklı bir çıkış noktası düşünülemezdi. Ancak Gameforge tarafından yapılan açıklama beklentilerin aksine zaman kaybetmeden oyunun Avrupa’da da sunulmasını kolaylaştıracak gibi gözüküyor. Keza 2017 yılına doğru düşünülen lansmanın önümüzdeki aylarda yapılmasına herkes muhtemel gözle bakıyor.

MMORPG oyunu Soul Worker birçok kişiye hitap edecek gibi gözüküyor fakat anime severleri kendisine daha da hayran bırakacak gibi. Zira karakter yapılarından tutunda sinematik görsellerine kadar kanlı canlı bir anime oyunu oynadığınızı hissedebileceksiniz. Üstelik maceranın dozunun da hiç bitmediği PvE ve PvP aktiviteleri sizleri bekliyor olacak. Tüm bu detaylar bir araya geldiğinde yine piyasayı domine edebilecek bir MMO oyununun yakın zamanda bizlerle buluşacağını söylesek çok yanlış bir tanım olmaz.

Soul Worker Oyun İçeriği

Soul Worker oyunu için net bir açıklama yapılmıyorken Avrupa çıkışından evvel fragman, ekran görüntüsü ve içerik paylaşımlarının geleceğini düşünüyoruz. Öncelikle oyunun anime karakterlerine çok benzeyen devasa karakterlerden meydana geleceğini ve yıllardır alıştığımız MMO karakterlerinden farklı olacağını söyleyelim.

Aynı zamanda Soul Worker hakkında PvE severler için geniş zindanlar sunulacakken, PvP isteyen oyunculara da geniş savaş arenaları hazırlanacak. Kostüm yapılarından karakter geliştirmeye, loncalardan bina inşalarına kadar birçok noktada klasik bir MMORPG oyunundan farklı olacağı açıklandı. Bize de merakla beklemek düşüyor. En azından Soul Worker fragmanı çıkana kadar bu bekleyiş heyecanla sürecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir