Galaxy Zero Yeni Güncellemeler ile Büyüyor

galaxy-zero-yeni-guncelleme

Ülkemizdeki en favori oyunlar arasına girmeyi başaran Galaxy Zero, sürekli güncellemeler ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Genişlemeler her zaman iyi ama bu seferki derinlemesine yenilikler getiriyor. Türk oyunlarının sayısı giderek artıyor. Galaxy Zero da bunlardan biri ve güçlenerek ilerlemeye devam ediyor.

İsminden de anlayacağınız gibi oyunun ana teması uzaydır. Düzenli olarak gelen güncellemeler arasında özel modlar da yer alıyor. Macera, sonsuz, Boss modlarından sonra bu ay içerisinde gelen Devriye modu da oyuna oldukça eğlence kattı. Bu tür oyunları güzel kılan şeyler ise etkinliklerin sayısıdır. Sosyal medya etkinliklerin yanı sıra belir günlerde ve haftalarda da etkinlikler düzenleyerek etkisini artırmaya devam ediyor. Bu özel etkinlikler sadece ülkemizle sınırlı değil, dünyanın her yerinde yarışmalar da düzenleniyor.

Galaxy Zero oyunun popülerliği akıllı telefonlara indirilme sayısından da belli oluyor. iOS ve Android işletim sistemleri üzerinden bir milyon yakın indirmeye ulaşmaya başardı. Facebook ile girişten sonra Rusya’ya da destek vermesinden sonra VK sosyal medya ile de giriş yapılınca bu sayı daha çok artmaya başladı. VIP seviyelerinde yapılan geliştirmeler sonrasında toplam 21 farklı ulusun dilini de desteklemeye başladı.

Apple Store gibi bir mağazada, çok yüksek indirme sayılarına ulaşmak her baba yiğidin harcı değil. Galaxy Zero ise Fun Plus yapımcılığı ile birlikte bu zorlu virajı geçti. Sonraki güncellemelerde, PVP, pilot, ittifak ve maps alanında da ilaveler ve yenilikler bekleniyor. MMO oyunlarını PC üzerinde oynamaya alıştık, akıllı telefon ve tabletlerde bu başarıya ulaşmak biraz zor ama Galaxy Zero bu konuda emin adımlar ile ilerliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir