Galaxy on Fire Alliances Mobil Oyun İncelemesi

galaxy-on-fire-alliances-mobil-oyun-incelemesi

Bilim Kurgu temalı MMO oyunu Game on Fire Alliance, mobil oyun platformlarındaki yerini aldı ve şu an Android ve İos’ta aktif şekilde indirilebilir durumda, şimdi incelemesine geçelim.

Fishlabs tarafından hazırlanmış oyunda 3 boyutlu ögeler gerçekten harika hazırlanmış. Küçük, büyük her türlü akıllı telefon ve diğer cihazlara uyumlu şekilde entegre edilmiş. Ortaklıklar kurarak oynayacağınız oyunu, arkadaşlarınız ile multiplayer takılabilirsiniz.

Galaxy on Fire oyununda siz büyük bir komutansınız, uzayın derinliklerinde ayak basılmamış yerlere giderek oraları ele geçirmelisiniz. Gittiğiniz yerlere üs kuracak, haritadan önemli yerleri ele geçirip stratejik konumlarını kullanacaksınız, madenleri de ele geçirdikten sonra ihtiyaçlarınızı karışlayacaksınız. Tabi, bu koca evrende tek başınıza olmak yeterli olmaz, kendinize dostlar edinerek gücünüzü artırmalısınız. Bu bölgede kalıcı olmak için madenleri akıllıca kullanmalısınız, zekanızı da konuşturmanız gerekecek, öyle bodoslama işler ile başarılı olmak pek kolay değil.

Mobil platformlara geçen Galaxy on Fire Alliances, 200.000 üstü gezegeni ile size yuh dedirtecek kadar geniş bir oyun. Bu kadar iyi grafikler, efektler, geniş harita, her şeye rağmen eski tip telefon ve tabletlerde bile kolayca çalışıyor, düşünün 512 megabaytlık tablette bile çalışabiliyor.

Galaxy on Fire Alliances oyununu ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi oyun içi satın alma seçeneği sunuyor, bu gelişiminizi hızlandırıyor tabi ki ama para harcamadan da başarılı olabilirsiniz. Türkçe dil desteği olması da oyunu ayrı bir keyifli hale getiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir