Galaxy Legend Android Oyun İncelemesi

galaxy-legend-android-oyun-incelemesi
Galaxy Legend Android alt yapısı ile oynanabilen bir uzay hükümdarlığı oyunu. Uzayın derin karanlığını keşfederek imparatorluğunuzu büyütmek için yapacağınız hamleler ile galakside söz sahibi olabilirsiniz. Bireysel savaşın yanı sıra klan savaşlarına da ev sahipliği yapan Galaxy Legend birçok milletten 50 milyona yaklaşan aktif oyuncusuyla heyecanı doruk noktasında yaşatıyor.

Galaxy Legend başlangıç olarak basit bir uzay gemisiyle başladığınız bir serüven. Uzayın derinliklerini yavaş yavaş keşfettiğiniz bu ufak uzay geminiz size bir imparatorluk vadediyor. Solucan delikleri, sönmüş yıldızlar, etrafta gezinen acımasız düşmanlar ile heyecanın hiç bitmediği bir atmosfer yaşatıyor.

 Geminiz üzerinde yapacağınız geliştirmeler sayesinde düşmanlarınıza korku salabilir ya da onlara yem olabilirsiniz. Tam anlamıyla ucu bucağı olmayan bir karanlıkta çekişmeli bir hayatta kalma savaşının ortasındasınız. Galaxy Legend takım oyununu önemseyen ve büyük savaşları kazanmanın tek yolunun iyi bir takım stratejisinden geçtiğini açıklayan bir oyun. Bu yüzen oyun içinde kuracağınız ekip uyumlu ve güçlenen bir ekip olmalı. Aksi halde galakside söz sahibi olmak bir tarafa hayatta kalmanız bile çok zor.

Girdiğiniz savaşlar ve elde ettiğiniz ganimetlerle geminizin atak ve defans güçlerini ayrı ayrı geliştirebilir geminizi özel bir savaş makinesi haline getirebilirsiniz. Keşfe yönelerek hızını arttırabilir ayrıca özel stratejiler sonucunda özel silahlar satın alabilirsiniz. Oyun içinde elde ettiğiniz ganimetlerin yanı sıra ayrıca belli bir ücret karşılığı oyunda bazı silahlara ve gemilere sahip olabilmeniz mümkün. Oyun bedavaya sunulmuş olsa da geliştirme giderleri için bu tarz bir sistem mevcut.

Galaxy Legend oyunu mantıksal olarak browser tabanlı olan OGame ile benzer özellikler taşıyor. Sadece Android sürümü ve MMO olarak çıkmış bir uzay strateji oyunu diyebiliriz. Bu noktada tarayıcı oyununa nazaran daha heyecanlı ve grafik yönünden doyurucu olacaktır. Google Play üzerinden bedava edinebileceğiniz Galaxy Legend sizi ekibinizle beraber uzayın derin karanlığına davet ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir