Frontline Commando WW2 Mobil Oyun İncelemesi

Frontline-Commando-WW2-mobil-oyun-incelemesi

Frontline Commando WW2 Avrupa’da yaşanan bir savaş hikayesini konu alıyor. Çarpıcı grafikler ve oyun kontrolleri bazında güçlü bir kontrol hakim. Buda oyunu farklı kılıyor ve ilginizi çekerek sizi oyunda tutmaya yetiyor. Tarihi bir ana şahitlik ederek tarihi baştan yazmanız Frontline ile mümkün. 500 bine yakın oyuncusu bulunan oyun Avrupa ülkeleri ile müttefiklerinin kıyasıya savaşını ortasında bırakıyor sizi.

Frontline Commando WW2 içinde yer alan görevleri yerine getirme üzerine dayalı. Oyun seçenekleri olarak bu görevleri yapabileceğiniz gibi kendinizi savaşın içine de atabilirsiniz. Oyunun kahramanı savaşında en büyük kozu olarak kullanabileceğiniz birçok rol bulunuyor. Bir keskin nişancı olarak rakipleri alt edebilir, roketatar kullanarak gelen yardım konvoylarını havaya uçurabilirsiniz. Yakın dövüş için tüfeğinizle düşmanları ani reflekslerle saf dışı bırakırken lav silahı gibi ilginç silah türleri de oyuncuların kullanımına açılmış.

Sık sık güncellenerek yeni haritalar ve silahlar eklenen oyuna aynı zamanda hatalar giderildiği gibi grafik düzeltmeleri de yapılıyor. Son derece başarılı grafiklere sahip oluşu oyunculara adeta COD oynuyormuş hissi yaşatıyor. Basitleştirilmiş ara yüzü sayesinde menü ve kullanımı oldukça kolay. Bunun yanında oyunun harika kontrolleri olduğundan bahsetmiştik. Örneğin keskin nişancı olduğunuzda karakterinizin zemin koşulu, nefesi ve düşmanın hareketlerini hissedebilmeniz mümkün. Yani yakın çekime alarak ateş etmeniz düşmanı etkisiz hale getirmek için yeterli değil.

Frontline Commando WW2 rakipleri ile kıyaslandığında onlarda olmayan birçok detaya önem verdiği ortaya çıkıyor. Daha gerçekçi bir oyun yapısının yanı sıra daha iyi grafikler ve çeşitlilikle oyunculara savaşarak kazanmanın hazzını yaşatıyor. Kurgu olarak yeni eklenen görevlerle beraber ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ayrıca Frontline Commando WW2 size parayla sahip olabileceğiniz bazı eşyalar ve özelliklerde sunuyor ve bu isteğe bağlı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir